Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kikezdett velem az unokatestvé...

Kikezdett velem az unokatestvérem anyósa?

Figyelt kérdés
Én 23 éves srác vagyok az unokatestvérem anyósa pedig 44 éves. Volt egy családi rendezvény még a nyáron amikor ott voltunk unokatesóméknál és sütögettünk.Ráment valami a pólómra és mivel uncsitesómmal egy a méretünk ezért mondta hogy menjek be vegyem fel az egyik pólóját hogy ne abba a koszosba legyek. Be is mentem és ahogy levettem elkezdtem magam nézegetni a tükör előtt, edzek évek óta és nagyon készültem a nyárra a strandszezonra aztán kicsit nézegettem magamat erre bejött unokatesómnak az anyósa és meglátott félmeztelenül. Utána gyorsan ki is ment és később amikor pakoltuk be a tányérokat meg az egyéb dolgokat akkor egyik alkalommal bocsánatot kért tőlem én meg mondtam neki hogy semmi baj mondom láttál már ilyet. Erre végignézett rajtam és elmosolyodott hogy "ilyet még nem láttam". De ez az a flörtölős nézés volt és az a legdurvább hogy közben meg a barátnőm kint volt az udvaron pár méterre.Nem tudom mit akartam tőlem ezzel, lehet hogy csak egy ártatlan poén volt vagy zavarba akart hozni,esetleg bepróbálkozott... Nekem nagyon kellemetlen volt ez a helyzet mert én nem csalnám meg a barátnőmet,főleg nem egy olyan nővel aki az anyám lehetne.Szerintetek túl aggódom a dolgot? Amikor köszön és megpuszil akkor mindig megfogja a vállam és volt olyan is hogy kicsit megsimogatott puszi közben.Egyébként régen elvált már és tudtommal nincsen párja ami azért fura mivel egy elég vonzó nő a korához képest.

2020. febr. 11. 19:46
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
17%
Ahol én élek közép koru nõk utaznak ide,hogy 20 éves pasikkal kufircoljanak.Kérdezõ legközelebb ha simogat ami tul van a határon, nyugodtan mondd neki hogy nem szereted, mert csiklandozós vagy.Nyugodtan huzd el magad,ha zavar téged, vagy ne is adj neki puszit 1 méter távolságról üdvözöljed.
2020. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
88%
HOl tart a Forsythe Saga? :-DDD
2020. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
68%
Nagy arca van a kérdezőnek vagy sem az most mindegy, abban egyetértek hogy nem mindenki szereti ha valaki túl közvetlen. Van egy közelség amit nem lépek át. Nem tudom hogy ez miért furcsa valakinek. Mindegy hogy szándékosan vagy sem, valakit zavar ha egy másik ember végigsimítja a kezét rajta ok nélkül. Közelmúltban volt egy ilyen élményem, nagyon kellemetlenül éreztem magam. Idősebb volt az ismerős, férjezett (mindketten nők vagyunk), összejövetel volt és ittunk. Mikor jól becsípett úgy beszélgetett velem hogy jópárszor végigsimított a kezével. Mindig abbahagytad, gondoltam jó nem lesz folytatása, erre elkezdtem megint. Legközelebb szólni fogok neki valahogy, vagy távolabb ülök tőle, mert nem szeretném megint kényelmetlenül érezni magam.
2020. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo en szetrohotem magam, 43 eves vagyok. Ja no es ja elvalt.

Idezlek"Be is mentem és ahogy levettem elkezdtem magam nézegetni a tükör előtt, edzek évek óta és nagyon készültem a nyárra a strandszezonra aztán kicsit nézegettem magamat" - mint egy cukimuki kis pavakakas es le is irod. Kozben veletlen ez a bizonyos unokatesod anyosa (44) betoppant. Zavarba jott. Ba..szus julcs egy tukor elott magat nezegeto felmeztelen kis huszoneves palitol elsore en is zavarba jonnek. Aztan TE es nem o a bocsanatkeresere (ami tok normalis egy ilyen szituban en is igy tettem volna erzekeltetve, hogy ize nem akartam egy ilyen epp magadban gyonyorkodsz pillanatban radrontani) azt reagalod "lattal mar ilyet". Ez akkora nagyarcsag kisapam, hogy siman ugyanezt mondtam volna ra, hogy iylet meg nem, had oruljon a fejed es jojjel csak zavarba.


De kb ennyi. Szerintem poen akart lenni vagy lehet gunyolodas is es nem a testedre, hanem a tukor elotti billegetozesedre celozhatot vele, hogy oylat meg nem latott:-).



A puszi kozbeni vallra tett kez/vagy hatsimi sokaknal teljesen normalis. Ha MINDIG vagy az esetek nagyobb reszeben egy adott embernel puszi kozben vallerintes van, akkor ez nala igy rogzult. Nekem az egyik nagybatyam, de masok is rendszeresen puszi ketoldalrol es kozben a lapockamon vagy a hatamon pihentetik a kezuket, amolyan magukhoz huznak a puszira. De ez igy van kb amiota az eszemet tudom es sose jutott eszembe, hogy ki akarna velem kezdeni. Mondjuk nem is billegtem a tukruk elott felmeztelen (vagy esetemben miniszoknyaban, melltartoban), hogy hmm de jol szalkasitottam a nyarra es nem is mondtam nekik o biztos lattal mar ilyet. Jo hogy nem kacsintottal kozben☺.


Szoval tulgondolod. De ha neked bejon es utana tukorbe tudal nezni hajts ra, tegyel meg egy ket ilyen megjegyzest csak aztan ne lepodj meg akar osszejon akar pofaraesel. Magambol kiindulva utana meg el is mondanam a baratnodnek😀😀😀

2020. febr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
95%
Ha belegondolok, hogy én alapvetően ölelgetős vagyok és gyakran megsimogatom puszinál mások hátát...te jó isten, miket gondolhatnak rólam?! :D
2020. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
"Sok válaszadó megerősített és ezek szerint jól értelmeztem a jeleket" Tanulj meg olvasni gyerek.. És ne csak a jeleket, de a betűket is, mert úgy látom nagyon nem megy.
2020. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
88%

kicsit sokat képzelsz magadról, nem?


A leírás alapján egyáltalán nem érzem, hogy kikezdett volna veled. A valódi kikezdés nem ilyen.

Majd megtapasztalod, de ez nagyon nem az.


Inkább valami elismerés-féle, hogy jól nézel ki. De ennyi, nem kell többet belemagyarázni. főleg akkor, ha te sem akarsz tőle semmit.

2020. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán rajtad mosolygott, hogy milyen kis hülyegyerek vagy. Ki billegeti már magát a tükör előtt vendégségben?

Én igazából ki is nevettelek volna, nem csak mosolyogtam volna.

A "stílusod" pedig undorító. Te már hullámvasutazásról beszélsz, szegény nő meg azóta is csak elfelejteni szeretné, amit látott.

Amúgy hova tűntél? Billegsz most is valahol egy tükör előtt?

2020. febr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Én otthon érzem magam mindenhol. De most komolyan kinevetett? Nem hiszem hogy erről lenne szó. Vagy mégis? De én nem akarok kikezdeni vele.
2020. febr. 16. 11:25
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj érte kérdező, de igen, szerintem mosolygott rajtad, viccesnek találta amit csináltál, nem rád mozdult. Az meg hogy te mindenhol otthon érzed magad nem biztos hogy jó, sok esetben pofátlanságnak veszik ha annyira laza vagy mintha a saját házadban lennél.
2020. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!