Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatestvérem férje...

Az unokatestvérem férje máshogy közeledett felém, hogyan lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Mindez ott kezdődött hogy az unokatestvérem (36) hazautazott külföldről. Elvált az ottani férjétől,es összeházasodott egy gyerekkori (kb 18 lehetett) szerelmével. Igen, mesébeillő, de a férje alapjáraton egy okoskodó bunkó f a s z. Többször is együtt iszogattunk mielőtt összeházasodtak. Eleinte nagyon jó volt hiszen 5 évig nem is láttam az unokatesóm. Igazából újra meg kellett hogy ismerem őt. Egyszer náluk grilleztünk és a kelleténél többet ittam ezért lefektettek aludni, de nem tudtam a zenétől. Kimentem, ettem, jobban éreztem magam sokkal. Már mondhatni nem is voltam részeg amikor zene indítás közben az unokatestvérem akkor még vőlegénye mellém állt és elkezdte simogatni a derekam. Először próbáltam bemeselni magamnak hogy ez természetes vagy valami de azután a nadrág felső részén ahol a gumi van bedugta a kis és gyűrűs ujját. Igaz nem ért a febekemhez de közel volt. Természetesen senki sem volt körülöttünk. Egyből elmentem onnan és elmondtam a noveremnek de nem szóltunk senkinek. Később össze jöttem egy sráccal akiről uncsimék mindenképp leakartak beszélni mert elég szegényes családban élnek. Mindegy, neki is elmondtam. Nagyon ideges lett mert amúgy is utalta a palit mert mindig elnézte a családi háttere miatt. A történtek ellenére megint össze ültünk inni és kimentem a teraszra a cigarettámért. Éppen mellette álltam meg (ő ült) és el vettem a cigim. Annyit vettem észre hogy a combom belső feléhez ér és simogat fel és le. Ekkor már anyának is elmondtam... Ő pedig mindenkinek a családban. Megtörtént a házasság, mindenki elment mosolyogva mert persze unokatestvérem szeretjük. Ezután pár héttel később ismét iszogatás ahol unokatesóm nem ivott (később kiderult hogy baba miatt) és mindenki furcsán viselkedett és nem értette hogy miért. én meg részegen kifakadtam neki és elmondtam mindent. Na... Másnap családi megbeszélés.. Az egész család egy asztalnál. A férje támadt, le taknyos hulyegyerekezett és várta a választ hogy miért akarna ő engem. Persze még voltam illetodve, csendes típus vagyok.. Ezért nem mertem szólni neki amikor hozzám ért. Szóval csak támadt, uncsim is őt védte és engem faggatott hogy mit akarok ezzel elerni. Azóta már majdnem egy év eltelt... Minden este ezen gondolkodok.. Hogy miattam lettünk rosszban velük, szetszakadt a család. Persze keresztanyám is utal, hogy a lánya házasságát tönkre akarom tenni.. Újra játszom a fejemben hogy mit kellett volna mondani. Folyamatosan attól rettegek hogy melyik családi alkalmon kell velük találkozom. Nem tudok tőle aludni, kattogok.. Ha idáig elolvastad nagyon szépen köszönöm. Tudnátok valami tanácsot adni hogy essék ezen túl, vagy hogy bizonyítsam be az igazam? Egyébként 17 vagyok.. (akkor 16)

2020. ápr. 2. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Hát ne haragudj, de 3x is odamész, ahol zaklatnak? !

Nem vagy normális... szerintem imponált neked a faszi figyelme.

2020. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne bizonygass nekik. Ők ellend/tek lesznek, mert a csávesz tagad. Örülj inkább annak, hogy a közeli családtagjaid melléd álltak.
2020. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

#1: nekem azonnal ez a vicc jutott eszembe róla.. :-D


[link]

2020. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Akkor kellett volna határozottan elutasítani, mikor taperolt, és nem a családba szétkürtölni meg mástól várni, hogy intézzék el helyetted. Most már veszett fejsze nyele, felejtsd el. Felesleges kattogni rajta.
2020. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
16 évesen italozol s a szüleid nem szólnak semmit? Furcsa egy családod van. Amúgy kerüld az unokatesódèk társaságát.
2020. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Miért sirsz Mariska?

Megeröszakoltak a vizparton!

És most hova mész?

Ugyanoda!

2020. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy 16-17 éves aki minden családi összejövetelen mata részegre issza magát és dohányzik is...Nice...
2020. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

bedugta a kis és gyűrűs ujját


De tuti nem a mutató volt, mert az már hát, ez a kettő elmegy...


Összefoglalná valaki ezt a mesét?

2020. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyet tehetsz, valahogy felveszed videóra, amikor legközelebb zaklat. Legyen bizonyítékod.
2020. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, egyaltalan nem imponalt a faszi kozeledese, inkabb lesokkolt. Es ez eloszor naluk tortent, azutan ok jottek hozzank. Itthonrol meg nem mentem el azert mert ok idejottek. Harmadjara nem tortent semmi, mert a kozelebe se mentem. Csak akkor jott ki belolem es akkor mondtam el. Nem ertem ezeket a kommenteket amiket egyes emberek irnak mert ha nekem ez olyan jol esne akkor nem irnam ki ide a problemaimat nevtelenul.. az meg hogy 16 evesen hetvegenkent bulizok es bulikon cigizek senkinek semmi koze. Nem ez volt a lenyege a szovegnek. Tanacsra szamitottam, esetleg tapasztalat irasra masok hogy leptek tul ilyesmi dolgokon.
2020. máj. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!