Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek érdemes egyáltalán...

Szerintetek érdemes egyáltalán belekezdeni ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt, aki tetszik nekem. Mostanában elég sokszor találkozunk, én sem vagyok közömbös neki. A probléma az, hogy elég zűrös a családja (elvált szülők, apa nélküli unoka stb.). A szüleimnek már az sem tetszik, hogy elváltak a szülei, hát még ha tudnák a többi családi zűrjüket. A szüleimmel nem szeretnék összeveszni, mert fontosak nekem. Mi tévő legyek?

2020. jún. 6. 09:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés csak annyi, hogy a szüleidnek akarsz megfelelni vagy magadnak...
2020. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Hm, lehet, hogy az ő elvált szülei normálisabbak, mint a te házad szüleid. Mondjuk nem nehéz annál normálisabbbak lenni, aki az alapján ítél, milyen a szüleid családi állapota.
2020. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A szüleim ismerik a lány szüleinek történetét, elég ronda volt a válásuk. A mai napig sem állnak szóba egymással, pedig kb. 10 éve elváltak, a lány diplomaosztóján sem köszöntötték egymást. A szüleim szerintem féltenek ettől a helyzettől, amiben a lány a mai napig szenved.
2020. jún. 6. 10:04
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Kérd meg a szüleidet, hogy válasszanak neked ők párt, akkor mindenki boldog lesz, te is kiélheted a megfelelési kényszeredet feléjük, és ők is elégedettek lesznek veled.
2020. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
4-es! Nincs megfelelési kényszerem a szüleim felé, de nem látok sok esélyt arra, hogy ezt a kapcsolatot a szüleim valamikor is elfogadnák. A szüleimmel pedig megszakítani a kapcsolatot talán túl nagy ár lenne számomra.
2020. jún. 6. 10:20
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdemes, miattad! Van annak a lánynak elég problémája, nem kell, hogy téged is a nyakába vegyen.
2020. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem akkor kerdezd meg Anyukadekat, hogy kit ajanlanak, kivel kellene osszejonnod!?


A lany nem tehet arrol, hogy a szulei mikent eltek meg a valasukat. Ez mindig nagy torest jelent egy gyerek eleteben, de miert kell ez miatt a lanyt megbelyegezni, es elkonyvelni minden rossznak? Ti lennetek esetleg az angol kiralyi csalad magyarorszagi rokonsaga?! Nem melto hozzad ez a lany? Ilyen hozzaallassal,inkabb hagyd beken,majd talal egy rendes sracot, aki nem iteli el olyanert, amirol nem tehet.


A hetveget, gondolom kozos tarsasjatekozassal toltod a szuleiddel. Ott hegyezd a fuled, majd megmondjak, hogy melyik hercegkisasszony csaladja uti meg a te szintedet, aztan nem lesznek ilyen gondoo! Meg lesz a kivant harmonia!


Amugy megprobalhatnal inkabb beszelni a szuleiddel, hogy a lany rendes stb..de nem...felsz, hogy Anyuci levonja a zsebpenzedbol...

2020. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

7-es!

Azt hiszed nem próbáltam beszélni velük? Vitatkozás lett a vége. A testvérem is beállt melléjük, teljes a családi összefogás. Egyedül a nagyszüleim nem foglaltak állást. Ők annyit mondtak, anyu biztos jót akar neked.

Nem kell kérni anyukámtól, mondja ő magától. Legutóbb az orvosi baráti köréből akart egy lánnyal összehozni.

2020. jún. 6. 10:47
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

Na ez az!

Fintos a presztizs...az, hogy neked ki tetszik az mar kevesbe...

Ilyen szulokkel nem felnek osszeveszni! Tudod miert? Mert igy fogod leelni az eleted! Olyan lanyt vezetsz oltar ele, akit Anyu kiszemelt neked, mert ha nem, akkor cirkusz lesz...


Kicsit sajnalom, hogy ilyen elet var rad...de ezen csak te tudsz valtoztatni.

2020. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam már, hogy külföldre költözök, mert onnan nehezebb beleszólni az életembe. A lánytól is kérdeztem, de ő még a városból sem szeretne elköltözni, nem hogy külföldre. Szóval ez sem megoldás.
2020. jún. 6. 11:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!