Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megtetszett az uncsim. Mit...

Megtetszett az uncsim. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Én 25/F ő 13/L igen tudom nagy a korkülönbség de annyira szép és nagyon megtetszett mit csináljak??
2020. jún. 25. 09:10
1 2 3
 1/26 L.. István ***** válasza:
98%
Semmit. Tetszhet, aztal nem tudsz mit tenni, de csinálni SEMMIT!
2020. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

Semmit! Felejtsd el nagyon gyorsan!

Én ezt nem értem.... unokatesó.... mi nem szoktunk az unokatesóinkra potenciális lehetőségként tekinteni....

2020. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél erőt magadon és keress egy korban hozzád illő nőt! A rokont meg felejtsd el
2020. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
Cigány vagy?
2020. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4-es: Nem vagyok cigány
2020. jún. 25. 09:19
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Az anyádat is láthatod csinosnak, mégsem kezdesz ki vele, az unokatestvéreddel se tedd. Az apjától való verés lesz a legkisebb bajod, ilyen fiatalért még le is csuknak.
2020. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy valami nagyon nincs rendben veled, az unokatestvéred rokonod, illetve 12 évvel fiatalabb nálad, még 14 éves kort sem éri el.

Ez beteg ha nem kamu.

2020. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
Keress korban hozzád illő lányt.Biztos találsz olyat,aki hasonlít az unokatestvéredre,de mégsem az.A rokont meg felejtsd el.Amúgy nekem volt osztálytársam aki kavart az unokatestvérével.Egyszer részegen elmondta,meg azt is,hogy agyoncsap,ha bárkinek elmondom.Ez a rossz példa,nehogy ez után menj.Neten sajnos vannak ilyen sztorik,hogy rokkonnal,meg családtaggal kavart valaki.
2020. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Semmit se tegyél! A rokonokat mindenki érdekében jobb kihagyni a párjelöltek közül.
2020. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva még csak nem is a rokoni kapcsolattal van feltétlenül baj. Én legalábbis alapból, minden esetben nem ítélem el unokatestvérek viszonyát, pláne ha távolabbi fokú unokatestvérekről van szó, meg nem is együtt nőttek fel. A nagyobb baj jelen esetben a korkülönbség. 13 éves az egy gyerek, általános iskolás még. Te meg 25 évesen felnőtt ember vagy, az már nem is a főiskolás/egyetemista, hanem tényleg a dolgozó felnőtt kategória.
2020. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!