Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásol-e mások véleménye...

Befolyásol-e mások véleménye a párválasztásnál? Megtetszett egy nő de ismerősei nem jó véleménnyel vannak róla pedig, szerintem nem szélhámos.

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat szoktam ezekre adni, de tény, hogy kívülről más rálátás esik a dolgokra.
2019. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Volt már, hogy azért mondtam le egy lányról vagy jöttem össze vele, mert ismerőseim jobban ismerték évek óta és olyan volt róla a véleményük amilyen. Egyértelmű, hogy nem sokat adok mások szavára, de a bölcs szóra hallgatok. Szerintem vagyok már olyan szinten, hogy el tudjam dönteni, hogy ki vagy mi a jó nekem.

Adott egy lány, velem nagyon kedves, de csak pár napja ismerem és számomra szimpatikus. Barátomnak elmondom, hogy össze jöttem vele és közli, hogy ismeri már több mint 10 éve és elkezdi sorolni, hogy kikkel volt és miket tud róla és szerinte hagynom kellene. Ebben az esetben valószínűleg adnék is a szavára.

De ha ő se ismeri jobban és semmit nem tud róla, akkor nincs miről beszélni. Azonban nyitottabb szemmel járnék, hogy valóban furcsa-e a lány.

Nem igazán szoktam adni senki véleményére, de a barátaim okkal a barátaim. Bennük bízok, ha nem is hallgatok rájuk minden esetbe, de sokat számít a szavuk, ha nem is az alapján cselekszek, de egy döntés meghozatalnál figyelembe veszem.

(Főleg, hogy van olyan ismerősöm, aki olyan jó ember ismerő, hogy mintha jós lenne. Bármekkora őrültséget mond, az akkor is úgy fog történni.)

2019. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni sem szoktam erről mással, amíg nem stabil a dolog. Ha pedig úgy érzem ez működni fog, akkor már nem befolyásolhat más véleménye a döntésemben.

Meg fogom hallgatni azt, akiben bízom, de ha nincs konkrét bizonyítéka arról, hogy xy miért rossz, akkor ez ennyiben marad.

2019. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben. Nem hallgattam senkire, de csalódnom kellett, és már bánom hogy nem hallgattam senkire. Hibáiból tanul az ember....
2019. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy sráccal jöttem össze úgy hogy unokatesóm hetekig győzködött hogy ne legyek vele együtt, sőt még egy távoli ismerősöm is felhívott hogy ne csináljam. Én csak azért is együtt maradtam vele, pedig utólag látom hogy igazuk volt. Hallgatnom kellett volna rájuk, mert csak kihasznált és eldobott.


Szerintem ha igazán tetszik akkor ismerkedj vele, de legyél nagyon elővigyázatos, ameddig ki nem derül milyen ember is valójában.

2019. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolt sosem. Bár nem is emlékszem ilyen helyzetre.

Kérdező, ha rosszat mondanak róla, annak több oka is lehet. Az is, hogy tényleg ilyen, az is, hogy irigykednek rá, az is, hogy ismerősöd rosszakarója neki stb.

Legyél óvatos a nővel, de ne dobd csupán amiatt, mert rossz hírét keltették. Próbáld megismerni te!

2019. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak barát,családtag véleménye érdekel minden témában.Idegeneké nem nagyon.
2020. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!