Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első látásra megtetszett egy...

Első látásra megtetszett egy családos férfi. Megoldás?

Figyelt kérdés

Én is férjnél vagyok, bár nekünk nincs gyerekünk. A férfi pár évvel idősebb nálam, a párom egy barátja. Nemrég lett babájuk a feleségével.

Korábban nem ismertem személyesen, csak párszor láttam képen. Már akkor is helyesnek találtam, és eldöntöttem, hogy sose akarok vele találkozni, mert megtetszene. Nemrég viszont mégis be lettünk mutatva egymásnak. Megjegyezte, hogy nagyon szép vagyok, meg váltottunk pár szót.

A párom meghívta őt családostul látogatóba, és nem rajongok az ötletért. Félek, nem tudnék természetesen viselkedni, valakinek feltűnne, hogy tetszik a srác, és kitör a botrány. Nem szeretnék találkozni vele megint, így sem megy ki a fejemből.


Megoldás?


2015. dec. 14. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk lemondani már erdekes, de nem lehetetlen. Esetleg megoldás az őszinteség. Ha a férjednek van sutnivaloja, értékeli, és nem erőlteti a baratkozast.
2015. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%

És mióta "srác" ha tőled idősebb pár évvel?

Bocs csak szembetűnő. Te minden fiút/férfit srácnak hívsz vagy kamu a kérdés. Ez jön le ebből.

2015. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Nemrég lett babájuk? Remek. Ugye nem jut eszedbe összejönni vele? Szerintem ne találkozzatok, mondd le a partyt.

Azt amúgy hogy jegyezte meg, h nagyon szép vagy? Négyszemközt? Mert ha ő is rádhajt, az is milyen gáz már...

2015. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy tetszik egy dolog, mással is megesik, és maradnia is kell ennyiben, majd elmúlik.
2015. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3-nak:

24 éves férfi, nálam két évvel idősebb. Tehát srác. A felesége meg még nálam is fiatalabb, ha jól emlékszem.

2015. dec. 14. 13:38
 6/22 anonim ***** válasza:
14%

Csinálj olyan ételt, amihez kell egy kis bor, főzőcskézés közben igyál meg 2 deci bort.


Aztán ha véletlenül kicsit zavart lennél a férfi jelenlétében, kipirosodnál, akkor simán dobhatod be a sztorit, hogy olyan kellemes illata volt az étel készítéshez használt bornak, hogy kicsit megkóstoltad, ettől pirosodtál ki kicsit, na meg attól, hogy most erről beszélsz.

2015. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Dehogy négyszemközt, nem kellek én neki. Egy 6 fős társaság előtt mondta, ott volt a párom is. Mondták a többiek is előtte, mert azt elemezgették, hogy hasonlítok egy színésznőre, és ez milyen poén már :D
2015. dec. 14. 13:40
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Mindig mondom, mindek ilyen fiatalon férjhez menni? Pláne szulni...A másik lányka, meg 21 éves korul van..és nemrég szult..el se tudom képzelni milyen kozeg lehet ez, ahol 20-22 évesen már "házasok és anyukák" az illetok...


Kicsicsillag, ha most 22 évesen -férjezettként ( :D ) igy érzed...mi lesz késobb?!

2015. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Ne viccelj már! Megismersz egy jó pasit, és attól félsz, hogy megtetszik, meg nem tudsz természetesen viselkedni?


Több száz jó pasi futkoshat a közeledben a férjeden kívül. Ennyi erővel utcára se menj. Mit csinálj? Próbálj meg felnőni. Először is a szépség nem minden. Másodszor meg te már választottál egyet a sok jó pasi közül. Attól még észre lehet venni, hogy valaki szép, de ennyi. Nem kell továbbgondolni.

2015. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Ennyire megtetszett?

Akkor mi lesz majd 10-15 év házasság után?


Mondd a férjednek, hogy nem szimpatikusak neked. Nem szívesen találkozol velük. Mert ha jól értem, eddig sem jártatok össze. Akkor ezentúl sem kell.

2015. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!