Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen indokkal irhatnék rá a...

Milyen indokkal irhatnék rá a sógoromra, hogy beszélgetést kezdeményezhessek vele?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 14:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/128 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lenne. Az idegeskedő válaszoló is többet látott...
2020. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/128 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom, én mondok egy saját példát. A párom nővérének a pasija szerintem egész jól néz ki, amennyit kommunikáltam vele az alapján jófejnek is mondanám. Családi összejövetelen önként megy játszani a gyerekekkel, szóval valószínűleg nem zárkózik el a közös gyerek ötletétől sem. Ha szingli lennék és úgy ismertem volna meg, lehet tetszene is, viszont nekem ott az a nagy stoptábla, hogy kapcsolatban él (ráadásul tudok is róla, hogy a nyáron meg akarja kérni a leányzó kezét, szóval kétszeres stoptábla). Saját magamból kiindulva, ha valami ártatlan dologgal kapcsolatban kellene írnom neki, pl hogy nem emlékszem a társasjáték nevére amit a múltkor játszottunk, akkor egyszerűen dobnék egy üzit, hogy legyen kedves írja már le nekem. Ha már külön keresném az indokot, hogy mit írjak neki, ott - részemről legalábbis - nem egy egyszerű barátkozás lenne az igazi cél. Vagy még nem tudatosult, hogy nem az. Mondjuk mivel nekem alapból van párom, nem akarok másik embert, de ha akarnék is, biztos nem a nővére paliját választanám. Még ha bele is megy és megegyezünk, hogy titok marad, előbb utóbb lennének jelek, mivel nagyon sokat jár össze a család és szerintem valakinek úgyis gyanús lenne valami. Vagy ha tényleg csak szimplán jó kapcsolatot akarsz ápolni vele, szerintem hagyd ezt, hogy milyen indokkal írj rá. Ez általában tiniknél szokott működni és ha nem kap rá a témára, akkor pár üzenet után meghal a beszélgetés.
2020. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/128 anonim ***** válasza:
27%

Gyerekkekel akkor is eljatszottam, amikor irtoztam a gondolattól, hogy nekem legyen.

Csak egyszeruen szeretek jatszani veluk, es őszinték.


Csak nő tud ilyenbol ilyeneket kombinalni... :)

2020. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/128 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne lacafacázz, írj rá, hogy "bizsereg a pöcköm, mit tegyen?"


:-DDDD

2020. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/128 anonim ***** válasza:
68%

53!

Ez csak egy példa volt. Nyilván nem ennyiből gondolom ezt, hanem mert ismerem már egy ideje és ő is és a párom nővére is eléggé hajlanak a gyerekvállalás felé. Mindketten nagycsaládban nőttek fel, 2 testvére van mindkettőnek, és mondták már mindketten, hogy ha lesz gyerekük, biztos nem egyke lesz. Én pl. azzal töltöttem a 10 és 20 év közötti éveimet, hogy az összes közeli rokon és barát porontyát dédelgetem/lefoglalom, ameddig a szülők traccspartiznak. Mindenki azt hitte, hogy alig várom, hogy legyen egy sajátom, de annyira az agyamra ment az a sok gyerkőc, hogy sajátra egyelőre egyáltalán nem vágyom. Szóval nyilván nem annyiból gondoltam rá, mert az ötven fős családi bulin is ő megy focizni meg kergetőzni a gyerekekkel, hanem mert ismerem már annyira.

2020. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/128 A kérdező kommentje:
Egyébként élőben ő adott jeleket, hogy tetszem neki. Úgyhogy mindenki gondoljon amit akar, hogy én másznék rá.
2020. júl. 3. 16:11
 57/128 anonim ***** válasza:
100%

Akkor várd ki, hogy újra jeleljen...


A nővéred egyébként mit szól hozzá? Vagy nem az ő férje?

2020. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/128 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nagy eséllyel még több más nőnek is lead ilyen jelzéseket. Ha a párja tesójára is rámenne, rámegy másra is. Szerintem hagyd a fenébe ezt a pasast. Rámásznál, kérdező, hiszen pont te írtad ki ide, hogy mondjunk indokokat, amivel ráírhatsz "barátkozás" céljából. Ha együtt van a testvéreddel és közben veled szemezik, meg félreérthető jeleket ad, biztos lehetsz benne, hogy sose áll le csak egy nővel. Korábban írtam, hogy ha a tesód háta mögött sunyiskodik, nem pedig nyíltan elé áll, hogy "Figyelj, nekem a húgod/nővéred jobban tetszik, vele akarok lenni", akkor az érdeklődése nem komoly, csak tudatni akarja, hogy szívesen megdugna, ha lehetősége lenne rá. Ha szexeltek is, valszeg titokban akarja majd tartani, hogy közben a tesóddal való kapcsolata is megmaradjon, közben meg ő lesz a qurva menő csávó, aki egy testvérpárt dug egyszerre.
2020. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/128 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz, belemész a játékba! Te se vagy akkor különb! Akkor kellett volna leállítani, nem még azon gondolkozni, hogy kezdhetsz vele beszélgetést!
2020. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/128 A kérdező kommentje:
Én azt már lemeccseltem magammal, hogy csak lefekudnek vele semmi több. És titokban tartanánk. Csak érdekelt, ha amúgy nem szoktunk beszélni akkor online mivel kereshetnem fel.
2020. júl. 3. 20:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!