Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen indokkal irhatnék rá a...

Milyen indokkal irhatnék rá a sógoromra, hogy beszélgetést kezdeményezhessek vele?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 14:27
 71/128 anonim ***** válasza:
100%
Na, megvolt már a sógor, vagy lebuktatok?
2020. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/128 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha max szexet akarnál tőle, nem bonyolódnál bele olyan dolgokba, hogy hogyan találj okot rá, hogy beszélgetést kezdeményezz vele. Itt valszeg arról van szó, hogy bejön a pasi, látod (vagy látni akarod) a jeleket, hogy szerinte jó nő vagy, és az a "haditerv" hogy beléd szeressen és boldogan éltek, míg meg nem haltok. Az ilyen kapcsolat/viszony, ahol eleve egy másik ember mellől kell elcsábítani valakit, sose érnek jó, boldog véget.
2020. júl. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/128 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sikerült már megdugatnod magadat? :-D


4

2020. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/128 anonim ***** válasza:
100%

Várjuk a válaszod 🤣😂

Ráírtál?

Egyébként hogy tervezed a dolgot? A testvéd nem számít?

2020. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/128 anonim ***** válasza:
100%
Mizu kerdezo? Sikerult bezavarni a macit?
2020. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/128 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig nem történt meg a behatolás? :-D
2020. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/128 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm lefeküdt a nővére férjével. Amúgy rajong a nővéréért, és kisebbségi komplexusa is van vele szemben, mert szebbnek, jobbnak látja magánál, mindig magasztalja. Szerintem bizonyítási kényszer is volt benne a testi vágyon túl, hogy ő is el tudja csavarni a jóképű sógor fejét. Azóta is állandó kapcsolatban van velük, mint húg és sógornő, tudtommal nem volt azóta (kb. 25 éve) másik aktusuk. Számomra nehezen érthető, hogy tud természetesen viselkedni a nővére és sógora társaságában ilyen teherrel. Nekem teher lenne, de ez egyéni értékrend kérdése, van akinek belefér. Sőt, nem zárom ki, hogy van olyan testvér is, aki a párját kölcsön adja a testvérének, ha mindkettőt nagyon szereti, és ezzel szerez nekik örömet.
2020. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/128 anonim ***** válasza:
100%
Itt halok meg hülyén kérdező hát azóta berakta vagy nem rakta? 😂
2020. júl. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/128 anonim ***** válasza:
Én is írtam rá privátot de nem válaszolt. Marad a maszti.
2020. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/128 anonim ***** válasza:
Igen, csak azért, mert itt valaszoltatok neki, tuti 1 hét alatt meg is dugatta magat...
2020. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!