Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerelmes belém a kereszt...

Szerelmes belém a kereszt tesóm? Helyes ez így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 kereszt testvérem van.

Egy kicsit bonyolult story, de leírom.

Az unokatestvérem anyukája az én keresztanyám. Viszont ő pont a születésem előtt vált el a férjétől így a keresztapám, nem a férje lett. Hanem apa legjobb barátja. Most a második kereszt tesómról van szó. Vele elvileg nincs vérbeli kapcsolatom. És valójában senki nem tartja számon, hogy ő a kereszt tesóm.

Akkor lehetünk szerelmesek? Vagyis nem tudom, hogy szeretem-e. Szeretem ha lát, beszélhetek vele. De ha arra gondolok, hogy csókolózzunk az úgy fura lenne. Nem biztos, hogy szerelmes vagyok, de ha mégis lenne valami...fura lenne?



2020. júl. 8. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Kereszt testvér nem létező rokoni fokozat. Ha a keresztapád nem rokon, és az ő gyerekéről van szó, akkor semmi akadálya, hogy szerelmesek legyetek elvben, gyakorlatilag meg van, hiszen nem tudod elképzelni a fizikai közelségét. Az nem szerelem, hogy jó valakivel beszélgetni.
2020. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

"nem tudom, hogy szeretem-e. Szeretem ha lát, beszélhetek vele. De ha arra gondolok, hogy csókolózzunk az úgy fura lenne."

Tehát nincs miről beszélni, mert úgy nem vonzódsz hozzá.

2020. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%

Ez nem szerelem.

Evolúciósan van bennünk egy gátlás hogy rokonokat CSAK szeressünk. Mivel ő nem vér szerinti rokon ezért most ezzel az ösztönöddel vívódsz.


Azt nem mondom hogy tök természetes lenne egy ilyen kapcsolat. Ha ezt bevállalod rengeteg előítéletet fogsz kapni.

2020. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
8%

Hát nem kéne...



Még ha lány lánnyal lenne... :) De áááá...csak viccelek...

2020. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ha jól értem nem vagytok rokonok, mert apukád barátjának a gyereke.

Így semmi akadálya.

2020. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akadálya,szóval ezen ne aggódj.
2020. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#4 fiúról van szó és én lány vagyok.

2020. júl. 8. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Definiáld a "fura" szót... Meg írj mondjuk mindkettőtök részéről egy kort. Ja, és döntsd el, hogy csak ő szerelmes-e beléd (ahogy a címben áll), vagy te is az vagy-e belé (ahogy a leírásban áll).

Manapság már nincs olyan, hogy "helyes" vagy "helytelen". Egy olyan nyomorult világban élünk, hogy az a jó, amit te magad jónak gondolsz.

Megjegyzés: előző párom hasonlóképp, egy "másod-kereszttestvérével" csalt meg (szakított, majd még aznap egy vele csókos képett töltött fel).

Ez, a te szavaiddal élve "fura"?

Ha meglesztek 18-ak, tökmindegy. Nem vérrokon, nem szab gátat semmi.

2020. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Simán alád verhet. Nincs semmi akadálya. Nem vagytok rokonok. Még ha elsőfokon lennétek unoka testvérek akkor is csak aggályos lenne. Ami a kétes jelzéstől egy fokkal enyhébb. De így azt csináltok egymással amit csak akartok. Úgyhogy hajrá! Mindent bele (szó szerint).
2021. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!