Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Köteles vagyok bemutatni ha...

Köteles vagyok bemutatni ha lesz barátnőm nagymamámnak? 371kmre lakik tőlem

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Na olyan, hogy köteles vagy rá, nincsen. Nem vagy köteles bemutatni.

De ha jó kapcsolatot ápolsz nagymamáddal, akkor lehet nem esik jól neki, ha nem mutatod be. Esetleg videóhívásban, ha elég modern a nagyi ehhez. És ha úgy alakul elutaztok majd a barátnőddel, persze ha akartok.

Ha meg nem vagytok jó viszonyban a nagyival, hát akkor nem mutatod be.

Rajtad áll. Mindenesetre köteles nem vagy.

2020. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem, miért lennél köteles ?

Meg amúgy se úgy képzeld el, hogy lesz egy barátnőd és másnap lejárod a családot, hogy bemutasd. Ezt hozza az élet, általában családi osszejovetelkor vannak bemutatva egymás családjának a párok.

2020. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne egy barátnőt bemutatni? Talán ha komolyra fordul az ügy, akkor esetleg, de hol van az még?
2020. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a kapcsolatotok?

Mert ha mondjuk évente találkoztok,meg beszéltek csak akkor be lehet,de nem muszáj.

De ha szorosabb a kapcsolatotok,akkor illik.


Olyan meg hogy kötelező bemutatni a nagyinak a barátnődet,olyan nincs.

2020. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha örökölsz a mamitól, akkor megéri a figyelem...esetleg ő nevelt egy ideig. Szal ezt neked kell eldöntened,
2020. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy köteles bemutatni! DE, ha szereted és jó a kapcsolatod a nagymamáddal és a barátnőd is komoly kapcsolatnak látszik, örömet szerzel neki, ha bemutatod. Ez teljesen a ti döntésetek. Nem tudjuk nagymamád korát, egészségi állapotát stb. Ha jó egészségnek örvend, biztosan nagy készülődéssel örömmel várna benneteket, esetleg egy éjszakát el is lehetne tölteni nála - ha adottak a lehetőségek. Örömet okozni jó! Addig adj, amíg adhatsz!
2020. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Köteles nem vagy,esetleg illik!


De nem a 2.napon kell!Szerintem fél év után ráérsz vele!

2020. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincs erre előírás, tehát köteles sem vagy erre.

Függ a helyi és a családi (rokoni) szokásoktól. Rövidke ismeretség után teljesen fölösleges. Ha már komolyabbra fordul a lánnyal a viszonyod, akkor illik őt bemutatni a nagyinak.

2020. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a viszony, esetleg pár hónap után már rendben van, ha a barátnőd is akarja.
2020. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy köteles bemutatni neki. Én már több mint 8 hónapja együtt vagyok a barátommal, a szűk család meg a a barátaim ismerik.

Nade mikor hazamentünk egyszer mamámékhoz és ott volt több rokon is, akkor mondtam el nekik hogy van párom, és keresztanyám közölte hogy "ó, hát ha távkapcsolat akkor úgyse tart sokáig". Meg egyébként is elég gáz az a része a családnak és szégyellem őket úgyhogy én nem fogom bemutatni nekik a barátomat. Nem érdemlik meg mert rosszmájúak, irigyek és pletykásak, és mindig csak a kötekedés megy.

Ezzel a lendülettel te sem vagy köteles bemutatni a barátnődet.

18/L

2020. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!