Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Titeket is keresnek fel...

Titeket is keresnek fel rokonok, ismerősök hirtelenjében, mióta válság van?

Figyelt kérdés
Vagy csak én érzem így, hogy bajok vannak?

2020. aug. 30. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nincs változás.
2020. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Akkor mások nézőpontjából én vagyok az az ismerős. Az online suli kitalálásakor végig koldultam az összes rokont,ismerőst segítsenek vigyázni ra de még igyis az lett a vége,hogy elküldtek.Tudom te valószínű pénzbeli dologra gondolsz de nekem ez volt a legrosszabb. pénzünk egy ideig Mèg elég próbálok spórolni.

Csak szomorú akinek nem home office-os a a szakmája az akassza fel magát kb

2020. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
2, mire??
2020. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
3 bocsánat sietve irtam. A lányomra kellett vigyázni, mert nekik kitalálták az online sulit egyik napról a másikra aztán az ej munkám nem home Office -os aztán próbáltam megoldani így mindenkitől szívességet kértem.
2020. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2020. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Rám is gyereket akartak sózni... Hiába magyaráztam, hogy nekem sincs home office (egyébként ott az anyuka napi 4-6 órát dolgozott, én meg 10-12-t, a "gyerek" meg 13 éves és csak lusta volt otthon egyedül tanulni). De ő kitalálta, hogy én kiveszek 2-3 hét szabit és magamhoz költöztetem a kiskamaszt (egy 30 m2-es egyszobás lakásba), akkor a bátyám is kivesz annyit (ezt hetekre lebontotta) és mi majd felügyeljük a gyerek oktatását. Egyébként ez az a rokon, aki csak akkor hív, ha kell valami most, rögtön, azonnal és rohadj meg, ha nem teljesíted és nem ugrálsz az ő szava szerint. Aztán a többi rokontól kiderült, hogy ő is kivett volna szabadságot akkor, amikor a gyerek nálunk van, mert neki kell a pihenés :D Áh, majd ha kell pénz, akkor újra megtalál minket.
2020. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Tartják a távolságot, hogy ne fertőzzük meg egymást.
2020. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A csóróság mégiscsak jó valamire!
2020. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
75%
Nem. Fogalmuk sincs hol lakom.
2020. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nem változott semmi. Eddig sem járkáltunk össze, és most sem.
2020. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!