Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak én érzem így, hogy...

Csak én érzem így, hogy ennyire szerencsétlenek lennénk? (26/F)

Figyelt kérdés

Tudni kell rolam, hogy kis csaladbol szarmazom. Nagyszuleim krresztszuleim szep korokat eltek meg) mindenki 80+)kiveve a nagynenem, aki 70 evesen rakban elhunyt. Az elmult 9 evben elvesztettem az osszes nagyszulom, nagybacsim es nagynenim, es mult heten a krresztmamam is, ez 9 ev alatt 7 ember. Lehetseges hogy ez az ami igazan befolyásolja hogy 26 eves koromra meg zarkozottabb, depisebb srac lett belolem. Leginkabb ax apai nagymamam elvesztese faj aki lassan 10 eve itt hagyott minket.


Tudom, a halal az elet resze es bele kell torodnunk. De mas is erzi ugy hogy hirtelen nehany ev alatt a családja nagy resze elment?


Mostanra mar csak a szuleim, batyam, es az unokatestvereim maradtak. Egyre inkabb azt erzem, hogy ilyen maganyos meg sosem voltam.



2020. szept. 30. 07:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nincs parkapcsolatom gyerekem se. Batyam 28,de o is egyedulallo. Masodfoku unokatestvereim vannak, abbol 3. Ott 2-nek van mar gyereke
2020. okt. 12. 12:30
 12/13 A kérdező kommentje:
Szuleim is boven 30 felett vállalták gyereket meg a nagyszülők is.
2020. okt. 12. 12:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés rokonom van, de vannak gyerekeim és ők a legfontosabbak. Nekik is én, most, amíg kicsik.
2020. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!