Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hány rokonnal lehet/érdemes...

Hány rokonnal lehet/érdemes tartani a kapcsolatot úgy, hogy az minőségi legyen? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Annyi nagynéni, nagybácsi, unokatestvér, és azoknak sok gyereke van a családunkban, hogy egyszerűen lehetetlen mindenkivel tartani a kapcsolatot...

2020. okt. 30. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Azzal tartsda a kapcsolatot, akivel jól elvagy :) ennyi.

Egyébként szabadidőd mennyiségétől függ mire van időd.

2020. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Max akik abban a megyében laknak amiben te is.

Akikkel nem tudsz személyesen találkozni is az már nem lesz az igazi.

2020. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Első válaszolóval értek egyet, erre nincs megfelelő szám. Nekünk is nagy a család, a legtöbben közel is laknak, mégis 2 olyan rokon van, akikkel szívesen töltünk időt. Többiekkel el is távolodtunk egymástól teljesen.
2020. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

En 2 emberrel vagyok hajlando beszelni :D nem sivar az eletem.. sot jobb. A 2 ember az verszerinti csaladomra vonatkozik nem altalanossagban. Emiatt ne legyen buntudatod. En azt se tudom mennyi unokatesom van!! Vannak feltestvereim nem ismerem oket es nem is erdekel. :)


No

2020. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Baratomeknal aki nem megy el egy heten 1x a masikhoz az mar ki van tagadva kb a csaladbol, hogy mi az hogy nem er ra. xD Nem szeretnek nemet mondani egymasnak egy egy meghivasra, mert hat “csalad”. Raadasul nagyon nagy csaladja van, es sokan a kozelunkben is elnek. Igy kb heti egy alkalommal legalabb mindig megyunk valakihez. Egyszer unokatesohoz, egyszer tesokhoz, egyszer szulokhoz, stb. En nem ilyen csaladbol szarmazom, szoval muszaj ezt megszoknom. Igazabol majdnem mindenkit kedvelek kozulok, akit nem annyira, azzal is probalok kedves lenni. Kicsit mas fajta mentalitasuak a rokonai ugyanis mint en, igy neha ezeken az egyuttleteken felmerulnek bizonyos problémák, vitak.

Igazabol nekem eleg lenne ritkabban is találkozni veluk. Baratom szamara tehat minden rokona egyforma erteku kb. neki mindegyikkel erdemes kapcsolatot tartani, akkor is ha neha nincs kedve senkihez. Emberek vagyunk, megesik.

Nekem eleg lenne ha egyetlen baratnomhoz be tudnek ugrani hetente/ket hetente, de sajnos messze lakunk egymastol már, igy ez ki van lőve, bar o nem rokon. Rokonok kozul csak testveremmel orulnek ha tartanank a kapcsolatot, meg szuleimmel. A tobbi ember nem nagyon erdekel, keresztszulok, nagyszulok is tavolabbinak számítanak mar szamomra, nem tartjuk vagy pedig rossz a kapcsolat koztunk.

Szoval nem lehet ezt meghatarozni. Ki hogy nott fel, ki kire szamithatott az evek soran, ki hasonlo mentalitasu. Ez mind szamit.

2020. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!