Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez mennyire gyakori/ritka?

Ez mennyire gyakori/ritka?

Figyelt kérdés

Anyának a báttyja feleségül vette apának a nővérét. Ez mennyire gyakori?

Tehát van xy és yx család. Xy családból a legidősebb fiú feleségül vette yx család egyetlen lányát. Utánna yx családból a legkisebb fiú elvette xy csalát egyetlen lányát.

Ez mennyire gyakakori?😅

És ugye az ő gyerekük az én unokatesóim. Mas rokonság van köztünk?



2020. dec. 11. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy gyakori. Hivatalosan az unokatesod meg tényleg csak az unokatesod, viszont a génjeitek majdnem annyira közösek, mintha testvérek lennétek.
2020. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Gyakrabban előfordul, mint azt sokan hiszik. Nálunk is anyám második férjének az öccse vette el anyám húgát. Ez a 70-as években volt, de korábban is elég gyakran előfordult, főleg vidéken. Családfakutatással foglalkozom hobbiszinten, és nagyon gyakran találkoztam ilyennel az anyakönyvekben. Sokszor ráadsául még többes esküvőt is tartottak, egyszerre "letudták" az összeset.
2020. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Sőt, olyan is, hogy a fiú apja meghalt, és a lány anyja elvált.

A két örömszülő egymásba szeretett és összeházasodott.



DE még olyat is olvastam, hogy az ikerpár ikerpárral házasodott.

[link]

2020. dec. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerekük lesz, akkor anyádnak lesznek az unokaöccsei, vagy húgai.

Meg apádnak is.

2020. dec. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van gyerekük. 23, 16, 14 évesek fiúk
2020. dec. 12. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!