Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori a férfiak...

Mennyire gyakori a férfiak között, hogy úgy vannak vele, hogy egyedül nő munkája a háztartás vezetése? Ritka?

Figyelt kérdés
Az én párommal teljesen rendben volt minden, addig amíg össze nem költöztünk és kiderültek dolgok. Az anyja főzött mosott rá egész életében és még egy rántottát sem tud elkészíteni, ha leküldöm a boltba, akkor kérdőn áll és össze-vissza kóvályog és hárompercenként felhív és hülyeségeket kérdez és még egy sepregetés is meghaladja a tudását. Ezzel még nincs is baj, mert megtanulhatja, de a minap kijelentette, hogy ő nem köteles ezeket megcsinálni, nem szégyelli magát, mert férfi és egy normális nő nem sózza ezeket a férfi nyakába. Normális ez? A férfiak nagy része így gondolkodik?
2015. jún. 29. 21:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Te melyik vagy?
2015. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mi az hogy melyik? Egyértelmű a kérdésből, hogy a nő vagyok.
2015. jún. 29. 21:49
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Miért talán te hajlandó vagy lemondani a "legyen férfi" című szexista elvarásaidról? Akkor meg.
2015. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz, #3?
2015. jún. 29. 21:50
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Egy része biztosan. Az én párom is hasonlóan a tiédhez, így gondolta. Míg egy baleset miatt kórházba nem kerültem. Majd 3 hétig ő intézet mindet, és mikor felépültem azt mondta, hogy nem is gondolta ez milyen nehéz. Azóta szép lassan magától kezdet kialakulni kinek mi a "dolga".
2015. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%

"Szánalmas, életképtelen nyomorékok."


A többség meg tanul, albérletben lakik, dolgozik, egyedül él, fizeti a számlákat, a munka és tanulás mellett magára vásárol, főz mos takarít.

2015. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%

Most soroljam?

- legyen jóképű

- legyen egzisztenciája

- legyen magas

- legyen lovagias

- legyen figyelmes

- legyen okos

- legyen vicces

- legyen lepedőakrobata

- legyen ezermester

- tudjon főzni

- kezelje a nőt hercegnőként

- felejtse el a barátait

- ne legyen féltékeny

- ha nem féltékeny, akkor elhanyagol

- lepje meg mindig valamivel a nőt

- ne nézzen más nőre

- minden dátumot tartson a fejében

- tűrjön akkor is, ha neki van igaza

- minden héten hódítsa meg a nőt


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#8 te még szerintem csak képen láttál barátnőt.
2015. jún. 29. 21:56
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még soha nem volt ilyen párom, csak azt engedi meg magának az ember a másikkal szemben, amit lehet. Valószínűleg ennyit érsz csak számára. Számomra mindig is egyértelmű volt, hogy "összedolgozunk". A szerelmes férfi segít... Vagy legalábbis megpróbálja :)
2015. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
15%

Mégis milyen választ vársz?

Ha ennyire nem veszed emberszámba a férfiakat, akkor inkább még mosd dobd ki, még mielőtt egy válással teljesen tönkreteszed az életét. Ha meg hajlandó vagy valamit te is beleadni egy kapcsolatba, akkor fogadd el olyannak amilyen.

2015. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!