Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért kezelik úgy a 40 éves...

Miért kezelik úgy a 40 éves keresztanyámat, mint egy szemtelen kamaszt, csak mert nem ment férjhez?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert hagyja
2020. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyanokat mondanak neki, hogy előbb jutnak ki ők Amerikába, mint a Gizike férjhez
2020. dec. 16. 11:37
 3/8 kicsibarany ***** válasza:
63%
Ennyi infóból nem lehet tudni. Talán azért, mert tényleg úgy viselkedik.
2020. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Mégis miért nem ment férjhez?Nem akar vagy valami más oka van?Egyébként vannak 40.-esek,akik tényleg ugy viselkednek és öltözködnek,mint a tizenévesek.
2020. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
30 éves koráig nem akart, mert tanult, utazgatott, 30 felett pedig három vőlegénye is volt
2020. dec. 16. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert buta proli a családod.
2020. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert egy idióta családod van. Egy nőnek nem az a kötelezettsége hogy férjhez menjen meg gyereket szüljön. Én szeretnék egyszer családot alapítani, de hol érdekel engem az hogy Marika 42 évesen még nincs férjnél.. Ha ő így szeretne élni, neki ez az életforma tetszik akkor ez van. Engem az sem érdekel ha valakinek nagy család kell, meg az sem ha valaki még egy kutyát sem akar.
2020. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyet kell értsek másokkal: proletár egy csaéádod van. Mi közük hozzá, hogy ki kivel jár, házasodik-e vagy sem, meleg vagy heteró. Áldom az eget, hogy az ilyen kérdések nálunk sosem merülnek fel.
2020. dec. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!