Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

25 évesen egy közel 40 éves férfival járok, a szüleim eléggé ki vannak akadva ezen. Hogyan lehetne elfogadtatni velük?

Szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, vagyis idáig ezt hittem...

Keress kérdéseket hasonló témákban: szülő, párkapcsolat

márc. 15. 22:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
25 éves felnőtt nő vagy,azt hitted h jo,hát igen addig jo amig a bábu öltöztethető irányithato stb.. De nem a szülő választ párt mert nem ő él szexel vele hanem én.,,

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/31Időpont márc. 15. 22:28 Privát üzenet
Sehogy nem lehet, mivel józanul látják a dolgot és tudják, hogy egy 25 éves nőnek nem sok keresni valója van egy 39-40 éves pasival. Énis kilennék akadva ha a lányom egy ilyennel szúrná el az életét.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/31Időpont márc. 15. 22:28 Privát üzenet

Én hagynám , ha baj lesz belőle , megtanulja, ha nem , akkor boldogok a napjai..

priviben.. ha kérdeznél.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/31Időpont márc. 15. 22:31 Privát üzenet
neked jogod van párt választani, nekik joguk van eldönteni, hogy ezt szeressék e vagy sem. Ennyi. Amúgy szép most a kapcsolat,de 20 év múlva te még csak 45 leszel, mikor ő már 60 éves öregember, hááát én sem ugrándoznék ettől...

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/31Időpont márc. 15. 22:34 Privát üzenet
Mivel én már elkövettem ezt a hibát és a lanyomnak konkretan nagyapja van, így reménykedem hogy ő ezt realisan látja (a rossz oldalát) és nem követi el ugyanezt a hibát.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/31Időpont márc. 15. 23:05 Privát üzenet
Kevesebb mint 15 év mégis miért probléma? Pl a szüleim között 12 van, mégis teljesen jól megvannak, és ők fiatalabbak voltak nálatok, mikor összejöttek. Szerintem hagyd a szüleidet "feldolgozni" ezt, egy idő után kénytelenek lesznek elfogadni a döntésedet. Esetleg mutasd be nekik, lehet, hogy ha emberileg szimpatikusnak találják, pozitívabban állnak a dologhoz.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/31Időpont márc. 16. 01:06 Privát üzenet
Idővel megbékélnek. Főleg, ha látják, hogy boldog vagy és a barátod rendes ember:)

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/31Időpont márc. 16. 02:12 Privát üzenet
Szerintem ha van eszük, előbb-utóbb rádhagyják, mert tudják, hogy előbb-utóbb repülsz a pasi életéből... Már ha épeszű a pasi.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/31Időpont márc. 16. 03:59 Privát üzenet
15 év nem sok, pont összeilletek korban.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/31Időpont márc. 16. 04:15 Privát üzenet

Sehogy ha akarjåk elfogadjåk ha akarjåk nem ,ha te boldog vagy akkor kor nem szåmit ,rendes kedves szeretö tårs legyen ez fontos ,nem anyu,apu vėlemėnye,

Nekem egy fiatalos nålam 20 ėvel idősebb fėrjem van ės 3 gyerekem nekem sem akkartåk elfogadni de ha szóban båntani akkartåk ,vagy båntotåk inkåbb nem beszėltem szüleimel ,igy kėnytelenek voltak bele törödni helyzetbe ma is 17 ėv utån is együtt vagyunk.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/31Időpont márc. 16. 06:42 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a lányotok egy néger férfival állítana haza, megpróbálnátok lebeszélni a kapcsolatról?
Mi lehet a probléma egy olyan családban ahol a lány egy közel 30 évvel idősebb férfival van, a fiú meg drogozik?
Mit szólnátok hozzá ha a 17 èves, közèpiskolás gyereketek hazaállítana egy 33 èves fèrfival hogy ő a barátja?
16 éves lányom egy jóval idősebb 37 éves férfival kavar, sajna több is van köztük, van valami mód rá, hogy eltiltsuk tőle?
Mit szolnál, ha a 19 éves lányod összejönne egy 11 évvel idősebb, drogos férfival?
Mit tehetnék hogy megmaradjon a családi béke, de a férfival is együtt tudjak lenni akit az édesanyám gyűlöl?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!