Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet 40 éves...

Mennyire jó ötlet 40 éves koromig eltolni függetlenedésemet a szüleimtől?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és így eltudom tenni a fizetésem jelentős részét, arra gondoltam hogy nem költözöm el majd csak 40 éves koromra, addigra lesz elég pénzem hogy egy számomra szimpatikus megyeszékhelyen vegyek tehermentesen egy lakást és még marad is pénzem.

Az egyetlen baj a szüleimmel hogy nem igazán lehet magánéletem, nem türnek meg senkit a házban rajtam kivül.


Alternativaként gondolkoztam azon hogy válthatnék egy jobban fizető munkahelyre amint vége a válságnak, de akkor az a baj, hogy az albérlet elvinné az extra pénzt amit keresek tehát ugyanott lennék mint a szüleimmel csak független de nem szivesen tömném a zsebét a kiadónak.


Nem tudom mi lenne a legjobb döntés, inkább anyagi megfontolásból türjek és toljam ki közel egy évtizeddel későbbre párkeresést független életet.


Bár alapjaiban független vagyok, kajámat intézem, takaritok stb. Az egyetlen 'mamahoteles' dolog amit igénybe veszek hogy ruháimat kimosatom anyámmal.



2020. ápr. 21. 14:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
89%
40éves korodra begyöpis agglegény leszel, sikítva fognak menekülni előled a nők!
2020. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a kérdést már párszor kiírtad...
2020. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
49%
30 évesen is gáz, hogy itt tartasz! Mit tettél az elmúlt 6-7 évben? Egy nő sem jönne össze ilyen nyámnyila emberrel. Mit tudsz felmutatni az elmúlt 10 évből? Anyukádat? Szerintem ne is próbálkozz, inkább engedd el ezt az egész dolgot!
2020. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
78%
Ezt máskor is kitetted. Nem unod?
2020. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem, de nem lep meg hogy sokan vannak ilyen helyzetben manapság, egyre nehezebben oldható meg a lakhatás.
2020. ápr. 21. 14:55
 6/83 A kérdező kommentje:
Mit kellene felmutatnom?
2020. ápr. 21. 14:57
 7/83 anonim ***** válasza:
97%
Tudod én úgy voltam vele inkább fizetek, de azt csinálok amit akarok.Azzal lehetek és úgy ahogy nekünk jó. Szerinted a szociális kapcsolataid, hogy alakulnak így?
2020. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
83%
Amit fel kellene mutatnod az egy barátnő. Akkor tudnál együtt gondolkodni, és nem talán 40 után, ha összejön lakás, esetleg elkezdeni keresgélni.
2020. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
71%

Nincsenek sokan, csak néhányan párnaponta kiírják ugyanazt a problémát....


Nincs lehetetle, csak tehetetlen!!!


Te az utóbbi kategóriát választottad... Kényelemből, lustaságból..... És folyamatosan önigazolásokat gyártasz magadnak!

2020. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
72%

Addig is legalább spórolsz a szüleid által.

Igazi hős vagy.

2020. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!