Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért akarnak a rokonok/egyes...

Miért akarnak a rokonok/egyes családtagok jogosítványt meg barátnöt eröltetni rám?

Figyelt kérdés
Hogy nem vagyok férfi mert nem akarok jogosítványt és milyen már az hogy nem akarok barátnöt sem

2020. dec. 22. 10:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%

7es vagyok


A jogsi igen hasznos dolog a 21.szàzadban àm.

Rengeteg munkához is szüksègeltetik, de egy sima bevàsàrlàsnàl is, egy kiruccanàs, ètterem... függetlenség

Minél előbb megvan annál jobb.

Ne legyünk már begyepesedve

2020. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Jogosítványra nincs és nem is lesz szükségem. Pénzügyileg tudatos életet akarok és kiszámoltam hogy havi fenttartása az autónak alsó hangon 50 ezer forint, ami még fontosabb hogy megfelelöen kiválasztott lakhely esetén teljesen felesleges luxus is az autó. Van tömegközlekedés minden közelben van, ha netalán évente párszor nagyon kellene autó még mindig olcsóbb ha taxit vagy egy ismerösömet elhivom soförnek arra a ritka alkalomra amikor szükséges.


Magamnak való ember vagyok jól érzem magam egyedül azért nem kell barátnö.

2020. dec. 22. 11:45
 13/31 anonim válasza:
81%

A jogsira nagy szükség nincs. Kerékpár/tömegközlekedés. Az autó csak a pénzt viszi, nem csak a tankolásra kell gondolkodni. Nagy esélye van egy közúti balesetre is így az embernek, ha te nem is halsz meg akkor vagy mást ölsz meg és kattan a bilincs, vagy tolószék.

A buszt/vonatot képzett emberek vezetik, rutinnal rendelkezőt, nagyon kicsi az esélye, hogy bajod érjen. A kapcsolat meg majd lesz ha szükségét érzed. Egy a lényeg, érezd jól magad a bőrödben!

2020. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
A jogsi nem szükséges! Ha nem nagyon vágysz családra akkor ki lehet váltani biciklivel, vagy van belőle elektromos is ezekkel is el lehet menni városon belül bárhova. Ha családot akarsz, akkor okozhat gondot a hiánya..főleg ha vidéken élsz.
2020. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Végülis Budapesten vagy más nagyvároson belül nem olyan fontos az autó. Mondjuk az öcsém anyósa is így van vele, aztán így 60 körül már rájött, hogy jó lenne, mert úgy hozta az élet, hogy kiköltözött Budapestről az agglomerációba, és 1,5-2 órát buszozik oda-vissza, meg az öcsémmel ugráltatta, hogy hozza-vigye ide-oda, amíg erről végre le nem szokott.
2020. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%

Azt megerősítem, hogy jogosítvány nélkül is van élet. Nekem sincs, soha nem is hiányzott.

De jegyezzük meg azt is, hogy sokaknak becsődölt a járvány miatt a vállalkozása, vagy bezárt a kocsma, panzió, stb. ahol eddig alkalmazottak voltak, és ezek közül nem kevesen úgy maradnak talpon, hogy a kocsijukkal beálltak ételfutárnak a Netpincérhez vagy máshová, sima futárnak.

2020. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Nagyvárosban tervezek élni,még így vidéken is megtudom oldani autó és jogosítvány nélkül ott pedig még könnyebb lesz.


Családot semmiképp sem szeretnék.

Az érvek sem túl meggyözöek hogy Isten parancsa elleni bün ha nem lesz vagy biologiai csöd ha nem örökitem tovább génjeimet stb

2020. dec. 22. 12:40
 18/31 anonim ***** válasza:
79%
El tudom képzelni, hogy azért erőltetik a jogsit, hogy majd őket hurcolásszad autóval mindenhova. Annak idején velem is ezt csinálták, nem értették, hogy nem akarok jogit letenni, mert látássérült vagyok.
2020. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Igazad lehet jogosítvány nélkül nem számíthatnak rám utalást már tettek...
2020. dec. 22. 12:44
 20/31 anonim ***** válasza:
40%
"Családot sem szeretnék" elképzelés ellen a legjobb érvem, hogy nagyon szimpatikus egy magának való, hegyi jeti, akihez max néha átjárnak a haverok (vagy azok sincsenek?), de minden este magányosan ücsörög magában,és egyedül ébred fel reggelente.
2020. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!