Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért akarnak a rokonok/egyes...

Miért akarnak a rokonok/egyes családtagok jogosítványt meg barátnöt eröltetni rám?

Figyelt kérdés
Hogy nem vagyok férfi mert nem akarok jogosítványt és milyen már az hogy nem akarok barátnöt sem

2020. dec. 22. 10:46
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
75%

Van a dologban egy kicsi túlzás, szeretteidnek nem elég hogy vagy hanem a "szeretet" nevében nyaggatnak, mert nem bírják elfogadni, hogy Neked így jó.


Én sem akartam jogsit, de rávettek, sokáig nem is vezettem, meg gyomorgörcsöm is volt a vezetéstől, de ma már vezetni tudni olyan mintha szupererőm lenne, saját magam átkocsikázok 3 óra alatt a fél országon, ritkán, de van ilyen. Így egyet tudok mondani: ha van jogsid és tudsz vezetni az jó, de ettől még nem kötelező hogy legyen kocsid s vezess a jövőben ha nem akarod.

Az is tény, hogy van előnye annak ha a családban +1 ember tud vezetni. Meg VEZETNI NEM MÓKÁBÓL SZOKTAK. Rád lehet bízni más típusú feladatköröket is. Ügyintézés, ezt hozd el, meg azt hozd el. Sajnos aki nem tud vezetni, legalább évente egyszer púp a hátamra. Nem az van, hogy nincs bennem elég kedvesség, de amikor 1000 dolgom van pont nem hiányzik, s valahogy mindig sikerül "jókor" megkérnie.


A barátnő dologgal, viszont teljesen melletted állok. Foglalkozzanak magukkal. Biztos van mit javítgatni a "tökéletes" életükön.

2020. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
Attól, hogy nem akarsz autót, még lehet jogsid. Csak előnye van. Ez egyszerűen egy ismeret, amire ha nincs szükséged, akkor nem használod, de ha szükséged van rá, akkor nem két perc a megszerzése. Még akár munkához is lehet követelmény. (Aztán ha nincs kocsid, a rokonok még ugráltatni se tudnak.)
2020. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
44%

Èrdekes mindenhol a jogsi előnyèről beszèlnek, nem a hàtrànyàrol, mert hogy az nincs is neki...de itt mindenki szerint tök felesleges. Hmm

Nos ez olyan mint egy bizonyitvany... de legyèl lúzer ha az akarsz lenni.

Körülöttem mindenkinek van, 16,5 èvesen keztük az akkori osztàlytàrsaimmal.

Most vagyok 29 (nő) de az első 10 èves jogsim màr lejàrt

2020. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sincs autom es lehet nelkule is elni, jobbnak tartom a tomegkozlekedest. Ha gyerekem lesz, lehet ez megvaltozik. Jogsim viszont van, es neha jol jon (nyaralaskor autot berelni, szuleimnek segiteni, koltozni stb.). Szerintem ne vesd meg el a jogsit.
2020. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%
Van jogsim, első perctől utáltam a vezetést. Kivagyok még a biciklis közlekedéstől is. Ha családdal megyünk, akkor szoktam tekerni. Hacsak nem faluban laksz, ahonnan napi pár busz jár, meg lehet lenni kocsi nélkül. Barátnő meg magánügy, mondd, hogy csak barátság extrákkal van.
2020. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20%
Meg lehet lenni kocsi nélkül, csak sokkal szarabb. Én pl utálok tömegközlekedni. Nyáron megrohadok a melegben, az izzadt emberek bűzlenek. Na meg valamiért sokan cikinek tartják, ha egy férfi nem tud vezetni. Gondolom emiatt is zrikálnak.
2020. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok vezetni, szinte mindenhova kocsival járok DE szerintem akkor érdemes csak jogsit szerezni ha tényleg szükséged van rá. Sokan azzal érvelnek, hogy majd lehet, hogy a jövőben jól jön, de szerintem jobban jársz ha csak akkor csinálod meg, ha tényleg szükségét érzed.

Egy jogosítvány nem egy olyan dolog, hogy "egyszer átmegyek a vizsgán és utána már minden jó" mert kell hozzá rutin is és természetesen hatalmas felelősséget is jelent, így ha tényleg nem használnád mostanában akkor pillanatnyilag csak felesleges pénzkidobás. Ha majd kell bármikor meg tudod szerezni.

2020. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
15%
Hogy felnőj végre.
2020. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
36%
Hogy lepontozzák a normális válaszokat
2020. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
16%
Autó nélküli embernek lenni elég prosztóság.
2020. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!