Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Létezik ilyen? "Szemezett"...

Létezik ilyen? "Szemezett" volna velem a sógorom? 25/N

Figyelt kérdés

Kint voltunk szabadtéren, amikor azt vettem észre, hogy figyelt engem a férjem testvére. De úgy több másodpercig és félig mosolygott is közben. Kicsit ki volt csípve, az igaz.

Érdekes volt mindenesetre.

Most ezt miért csinàlta egyáltalán? Létezik ilyen 'sógorok'közt?


25/N



2021. jan. 18. 10:05
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sógorom, aki tényleg a sógorom, nem csak a pasim testvére, 20 éve a családunk tagja. Ezalatt nem is tudom, hogy hányszor viccelődtünk, vagy néztünk egymásra. Pont olyan mint egy testvér, nemtelenek vagyunk egymás számára.

Szerintem ne fantáziálj, mert veszélyes vizekre eveztél!

2021. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
Sógor becsípve, te kicsípve ... :D
2021. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok. Persze hogy viccelődik, hiszen gyerekkoruk óta ismerik egymást. Nem azt mondom, hogy minden áldott nap ezt csinálta, de hébe-hóba, ha valami olyan téma jött elő, elnevetgéltek ezen. Ha megfelelő a bizalom, akkor simán lehet ezzel viccelődni, ha meg nincs meg kellően, ott már gondok vannak.
2021. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kérdés egy böszme nő hencegése hogy őt húú de megnézték.
2021. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

23-as.

Persze, mindenkinek szíve joga mivel viccelődik. Én tudom, hogy a férjemnek nem tetszene, így ezzel nem viccelődöm. Mindenkinek más a humora, ez a nem bizalmon múlik. Egyébként tudja, hogy nem tartom rossz pasinak a testvérét, de azt is tudja hogy nem kezdenék ki vele és viszont. :)

Ő is jócsajnak tartja a barátnőmet, ez ellen sem tudok mit tenni... :)


21-es.

Én nem vagyok jóba a sógorommal. Mi nem viccelődünk, mégcsak nem is beszélünk. Visszahúzódó, nem nagyon beszél. Olykor észreveszem, hogy "figyelget"függetlenül attól mennyire vagyok slampos vagy kicsípve.

2021. jan. 18. 10:59
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Hogy volt mersze? Testívrek oszt meg meri ezt csinálni? :D
2021. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy miért csinálta? Mondjuk bármely férfi megnéz egy szép nőt, azért, és vica versa. Attól, hogy valaki házas vagy házasság révén rokon, még van szeme és nem fogadott vakságot. Nem kell ebbe semmi extrát belemagyarázni, megnézett, mert csinosnak talált, és mert az jólesik az ellenkező nem szemének. Ennyi még nem szemezés. Ha nem bámul rád rendszeresen, akkor nem kell semmit belelátni, sem pedig különösebben foglalkozni vele. Ha pláne visszahúzódó ember, ők hajlamosak arra, hogy beszéd helyett csak néznek, figyelnek. Ez még akkor is igaz, ha nem tetszel neki.
2021. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverd a szart a családban Kérdező!

Ilyen hülyeségek miatt szokott aztán életre szóló harag lenni családtagok között, holott a p.na már 100 éve nincs sehol.

2021. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

De csak velem visszahúzódó annyira... :)

Najó, akkor meg most jön az, hogy utál meg ilyenek :D

2021. jan. 18. 11:06
 30/55 anonim válasza:
88%
Igazi kis ribi vagy, aki rá van cuppanva a férje testvérére! Próbálod belemagyarázni, hogy ő szemezik veled, mi? Nevetséges... Sajnálom a férjedet.
2021. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!