Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Létezik ilyen? "Szemezett"...

Létezik ilyen? "Szemezett" volna velem a sógorom? 25/N

Figyelt kérdés

Kint voltunk szabadtéren, amikor azt vettem észre, hogy figyelt engem a férjem testvére. De úgy több másodpercig és félig mosolygott is közben. Kicsit ki volt csípve, az igaz.

Érdekes volt mindenesetre.

Most ezt miért csinàlta egyáltalán? Létezik ilyen 'sógorok'közt?


25/N



2021. jan. 18. 10:05
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
De nem keverem a szart. Hozzá sem szólok. Volt egy "szemezés"-nek tűnő akármicsoda, és ennyiben ki is merült minden :D
2021. jan. 18. 11:08
 32/55 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem d.gtam még félre, hogy ribi legyek. :)
2021. jan. 18. 11:09
 33/55 anonim ***** válasza:
100%

1)

A "szemezéshez" kettő kell, az egyik te vagy.

2)

Társaságban rád nézett a "sógorod", talán még mosolygott is, juj de izgi!...tuti megér egy kérdést! :D

2021. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem dugtál még félre, de így kezdődik. Nagyon vigyázz, mert egyszer mondjuk mikor pont összevesztek valamin a férjeddel és adódik egy olyan alkalom, mikor kicsit megisztok a sógorral, bizony lazán lehet belőle egy dugás. Főleg ha így szoktál fantáziálni is róla.

Alkalom szüli a tolvajt - szokták mondani.

2021. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
63%

Te dugni akarsz vele. Tehát egy ócska ribizli vagy.

Mint írták , szokták egymást nézni a családtagok. Szerintem tuti azt gondolta,amit itt írtak. De jó, hogy ezt a K-t nem én fogtam ki.

2021. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
Szemezni különben is csak ketten tudnak. Az meg, hogy reád emelte tekintetét, semmit nem jelent és csak azért magyaráztad bele, mert te bizony akarsz tőle valamit (lehet, hogy csak tudat alatt, de akkor is). Lehet azt mondani, hogy itt mindenki hülyeségeket írogat, na de ha ennyien így gondoljuk, talán lehet benne valami. El kéne ezen gondolkodnod.
2021. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Ha akarnék tőle, már rámásztam volna!

Egyébként meg ő kezdte rám csorgatni a nyálát, nem nehéz azt észrevenni egy pasinál.

De amúgyis esélytelen, hogy akármi történjen.

2021. jan. 18. 11:19
 38/55 anonim ***** válasza:
79%
Jah. Már biztos fantáziáltál róla ahogy kutyapózban tépi a hajad és vadul kefél.
2021. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
Szóval most már egyenesen a nyálát csorgatta rád? :D Egyre jobb. Lehet, hoznom kéne egy doboz popcornt.
2021. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
#39 Kólát is, meg egy nagy adag nachost. :-)
2021. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!