Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit szólnátok hozzá,...

Lányok, mit szólnátok hozzá, ha egy srác, aki szemezett veletek, a buszon odaadna egy rózsabimbót, amin emailcím is van, ezzel a szöveggel: ez a táskádból esett ki?

Figyelt kérdés
mégha nem is jön be a srác, nem küldenétek el levélben a pics @ba, ugye?
2014. febr. 18. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hallod tudom lopott ötlet nem áll jól de ezt megcsinálom haljak meg
2014. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
még ha nem is jönne be a fiú,biztos zavarba hozna,és értékelném a próbálkozását!
2014. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 fahéjas Alien ***** válasza:

Nem szeretem a rózsát, meg minek mászkál egy fiú rózsabimbókkal? Számomra ijesztő lenne, fanatikusnak gondolnám. Plusz erre a 'feladatra' egy kis cetli sokkal jobban funkcionál. Nem mellesleg, ha így kiteríted a romantikus lapjaid, akkor hamar kiesel a játékból. Meg minek bonyolítod túl? Nem egyszerűbb odajönni, beszélgetni és elkérni a számát az adott hölgynek?

Tudod az egyenes út mindig a legrövidebb...

2014. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Aranyos. :) Nem ismerek olyan lányt, aki gonoszan küldene el ezért. :) Nekem pedig tetszene.

18/l

2014. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Rávágnám, hogy nem és elfordulnék....Ez azért sok...

17/L

2014. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kisbarack10 ***** válasza:
én örülnék neki ha nem is tetszik a fiú van egy szép rózsám :D nekem tetszik az ötlet :D
2014. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne rozsabimbo. Az nem mindenkinek tetszik. (pl nekem sem).

Eg pici csokira is rateheted. Nalam, ha tetszel, nyero. De ha nem, sem kuldenelek el a pitsaba. :)

2014. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez naggyon jó ötlet! Nem túl nyálas, nem túl nyomulós..a virág érezteti h már most is fontos Neked! :) Grat! :)

26/N

(szal már nem vagyok kis tini..de ez akkor is cuki lenne..még most is elolvadnék tőle :D:)

2014. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem is csinálhatná ezt a lány, csak mellbimbóval.
2014. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rózsát a szerelmesek szoktak adni. Nem szabad csak így kitárulkozni, úgy, hogy még csak nem is ismered, csak a buszról.

Simán menj oda, és beszélgess vele, aztán ott kiderül, hogy lehet-e belőle akármi, vagy sem. A rózsával zavarba is hozhatod, és zavarában nem mondhat igazat, ne hogy megbántson, stb.


Jobb, ha lazán odamész, abba nem teszed bele így a szíved. :)

2014. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!