Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemezett velem a lány, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Black Cobalt kérdése:

Szemezett velem a lány, aki tetszik nekem. Hogyan közeledjem felé? 16/f

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken, a gimnáziumban, szünetben egyedül maradtam az egyik hittan-csoporttársammal, aki egyben az évfolyamtársam, és végül, de nem utolsó sorban lány :) Nagyon tetszik nekem, mert kedves, szép az arca, a mosolyától elolvadok, és remek testi adottságai is vannak, amelyek az én szememben rendkívül esztétikusak. :D A lényeg az, hogy beszélgettünk kettecskén (én ültem, ő pedig az ablakot csukta be éppen), és megkérdezte, hogy mit olvasok (a telefonomon olvastam Müller Petyát :D). Mire a válaszom végére értem, ott állt mellettem,közelebbhajolt, és jelentőségteljesen mosolygott rám. Kb. 10 másodpercig bámultuk egymást. Kezdett kicsit kínos lenni a helyzet, ezért elmosolyodtam, és megkérdeztem, hogy "mi az?", mire ő csak annyit felelt, hogy "Semmi, csak gondolkoztam...", majd visszaült a helyére. Ekkor kezdtek a többiek is beszállingózni a terembe. És mire másodszor is átgondoltam a helyzetet, elkezdtem kortyolni a kulacsomból, nehogy elpiruljak. Szóval hatalmas volt a fáziskésés! Lehet, hogy én is tetszem neki (mondjuk azért ennyire... :D ) ? Hogyan közeledjek felé? Most ugyan hétvége van, de nem tudom, mit mondjak neki, ha legközelebb találkozunk... Ráadásul mindjárt itt van a nyári szünet (ezaz! :D), és én nem vagyok helybeli, tehát ha meg akarom szerezni őt, akkor igencsak kevés időm maradt. Valami tipp? :)
2015. máj. 23. 18:21
 1/7 anonim válasza:
Szerintem próbálj először pici dolgokkal kedveskedni pl: mosolyogj rá, nyisd ki előtte az ajtót, dicsérd meg a haját stb. Ebből a lánynak már sejtenie kell, hogy bejön neked.
2015. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

PRobálj vele beszélgetni, ha ő is olvass valamit kérdezd meg te is bátran hogy mit olvas, szokott járni bulizni? disco féleség?(ezt csak azért mert a középiskolások általában szoktam járni)

Menj el mondjuk a haverjaiddal ugyanoda ahova ők mennek.

2015. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen kedveskednék neki :) Szerintem nem bulizós lány, mármint diszkós helyekre nem igen jár (mondjuk én sem :) ), de ettől függetlenül szeret kiruccanni ide-oda :)
2015. máj. 23. 18:46
 4/7 Halloween Boszi ***** válasza:
Kérdezd meg, szereti-e a fagyit vagy sétálni, és vidd el. :) Csak bátran.
2015. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy szereti-e a banánt.
2015. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké ;) Facebookon ráírjak, vagy hagyjam békében amíg személyesen találkozunk?
2015. máj. 23. 20:26
 7/7 Halloween Boszi ***** válasza:
Szerintem személyesen jobb az ilyen, de ahogy érzed ^^
2015. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!