Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért viselkedik így velem a...

Miért viselkedik így velem a húgom? Miként hozhatnám ezt helyre?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon ellenséges lett, alig beszél velem, de mondjuk másokkal is hasonló lett. Vajon ez saját gondja miatt lehet, vagy én tehettem valamit? Akárhányszor átgondolom, nem találok semmit. Pedig már próbáltam beszélni vele, de nem mond semmit..


Állítólag lett egy-két új ismerőse/haverja, de nem tudom kik azok, arra is gondoltam, ők húzhatták el rossz irányba?


Nincs ötletem, nem várom, hogy nektek legyen, de talán más szemszögből felmerülhetne egy kérdés, amit én még nem tettem fel magamnak... vagy neki.



2021. márc. 7. 23:07
 1/1 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg. :) A legjobb ha megkérdezed, ami érdekel. Ha a konkrét kérdésre sem válaszol, akkor a legjobb amit tehetsz, hogy békén hagyod, de igyekszel ott lenni, és amikor szüksége van rád, meghallgatod, esetleg csinálsz neki apróbb figyelmességeket és hátha megtörik a jég. Az is lehet, hogy ő sem tudja, hogy mi baja, lehet hogy azért nem válaszol.
2021. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!