Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez normális? Voltatok hasonló...

Ez normális? Voltatok hasonló helyzetekben?

Figyelt kérdés
Van egy unokatesóm, 17 éves. Az van, hogy nagyon bunkó tud lenni. Múlt héten elkezdett kötekedni velem hogy milyen már a facebook profilképem meg ilyesmi. Elmondtuk neki hogy semmi köze. Másnap arra kelek, hogy 1 hónap alatt nem tudok semmit se kirakni, feljelentette a borítóképemet és az se látszik, csak a profilképem. Beszéltünk az apjával azt mondta hogy az uncsitesóm csinálta, de el fog beszélgetni vele. Egyébként az anyja se normális, nem érdekli hogy be tud e lépni a digitális óráira vagy jó e a wifije. És amúgy az unokatesóm kiskoromba is sokat kötekedett velem. A bátyja se normális.

2021. ápr. 20. 15:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Szüleinek szóltál?
2021. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az apukájának szóltunk.
2021. ápr. 20. 15:57
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem tiltod a f@szba?
2021. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
*szüleidnek
2021. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Le tiltottam, az a baj ezzel hogy nagyon sok álprofilja van és tud engem lesni
2021. ápr. 20. 15:59
 6/13 anonim válasza:
90%
Nekem is ezt csinálja a bátyám. Szerintem utál.
2021. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd be úgy a profilod h csak ismerősök ismerősei tudjanak jelölni aki meg bejelöl arra írj rá hello honnan ismerlek aztán ne jelölj vissza minden $zart.


Szelektáld le az ismerőseidet akivel nem vagy napi kontaktban nem kell 4000 ismerősnek lenni...

2021. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
7-es jól mondja. Egyébként, ha tudod, melyek az álprofiljai, te is jelentheted, mert az tilos.
2021. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

"Nekem is ezt csinálja a bátyám. Szerintem utál."


Mennyi beteg ember van...sajnálom.

2021. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem maga a face is egy betegség része már,nem tudtok közösségi felületek nélkül meglenni.Van vagy 8féle és nektek rögtön kell mert júj de menő már.Az igazság az hogy megérdemled.Erre nagyon sokan soha nem jönnek rá,még védik is maguk hogy jajj ez a 20-ik század ember.Aztán idővel jön itt a sírás.Gratulálok a 1245-ik ismerősödhöz is,nyilván nagy boldogságot okozott.Hajrá told tovább.....
2021. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!