Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek normális? Ha...

Ez szerintetek normális? Ha mondanak valami adott tevékenységet azt nem értem meg bizonyos helyzetekben? (több lent)

Figyelt kérdés
Mostanában tapasztaltam magamon, hogy néha mondanak valamit, annak pedig vagy az ellenkezőjét csinálom, vagy nem tudom kellő képen értelmezni, vagy eldönteni, hogy akkor most mit kéne tenni, csak, ha 1x, vagy 2x a elmondják, de nem állandó, és csak bizonyos helyzetekben fordul elő, de sokszor mégis tapasztalom magamon, mintha lélekben nem is e világon lennék, csak testileg cselekszem ész nélkül. Szerintetek ez természetes, vagy nagyon nem normális? Nem szedek semmit, egészséges vagyok, nem vagyok beteges sem. Szerintetek ez mitől lehet, vagy veletek fordul e ilyen elő néha bizonyos szituációkban?

2017. máj. 18. 18:53
 1/4 anonim válasza:
Ismerős :) Én is ilyen vgaoyk, mondanak valamit persze, hogy az ellenkezőjét, vagy máshogy, vagy a legbonyolultabban kezdek hozzá vagy állok neki és a végén esik le, hogy mit is csinálok. Magamból kiindulva én kicsit hebri és kapkodó vagyok ezért van, hogy néha nem figyelek meg ilyenek. Természetes szerintem :)
2017. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint szétszórt vagy és nem tudsz koncentrálni arra amit mondanak. Vagy a térben vagy időben való orientáltságod nem megfelelő? Vagy a mondat végén már nem emlékszel az elejére és nem tudod az egészet összerakni?
2017. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En pl igen. (másodiknak)
2017. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én inkább értelmezése problémára szoktam gyanakodni, de lehet a kapkodás is benne van, mindenesetre hülyén szoktam érezni magam, ha kétszer, háromszor is elmondják meg megmutatják, hogy mit is kéne csinálni és akkor esik le, hogy mekkora hülye vagyok :)
2017. máj. 19. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!