Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vannak a szüleidnek testvérei?...

Vannak a szüleidnek testvérei? Ha van milyen velük a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Édesapámnak nincs testvére. Édesanyámnak van egy húga ő a keresztanyám a férje a keresztapám. Szuper a kapcsolatunk. Szinte gyerekkorom óta.
2021. máj. 13. 06:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak apámnak van egy húga, de ő 19 éves kora óta külföldön él. Amíg kicsik voltunk jó volt, mert rengeteg svájci csokit meg speckó édességeket hozott nekünk évi pár alkalommal, amikor meglátogatott. A kilencvenes években ez még különösen nagy dolog volt, messze nem volt akkora választék mint manapság.

Egy ideje már ritkábban jár ide, de minket mindig hívni szokott telente síelni, van, hogy èlünk a lehetőséggel, mert azért elég nagy jófejség tőle, hogy vendégül lát minket, így kb az utazáson meg a síbérleten kívül semmi költségünk nincs. Amúgy jó arc, kedvelem, de nem különösebben szoros a kapcsolatunk.

2021. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyikükkel sem tartom a kapcsolatot, ahogy a többi rokonommal sem. Anyám a bátyjával tizensok éve nem beszél; apám négy testvéréből kettő már meghalt, eggyel senki sem tartja a kapcsolatot, ha nem feltétlenül muszáj, a negyedikkel évente egyszer-kétszer beszélek telefonon.
2021. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Apukám öccsével (és családjával) nem tartjuk a kapcsolatot. A két testvér között galiba volt az anyukájuk halálánál, ezért ők sem beszélnek.

Anyukám húgát imádom, sokat vigyázott ránk, amikor kicsik voltunk, rendszeresen látogatjuk egymást. Az ő családja olyan, mintha a közeli rokonaim lennének. A férje olyan, mintha a nagybátyám lenne.

2021. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mivel a nagynénid férje, így eléggé hasonlít a nagybácsihoz ami igen közeli rokonság, nem csalt a megérzésed.
2021. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még a kérdés

Anyunak nincs testvére

Apunak egy húga es egy növére volt. Nővére még gyereként hallt meg így nem ismertem. A húgát nagyon szerettem. Sokszor ha gond volt otthon (szüleim akkoriba sokat veszekedtek ami megviselt) őhozzá "menekültem"

2022. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha aktuális még; anyunak nem voltak testvérei. Apunak egy nővére és egy húga volt. Növére gyerekkorában meghalt. Őt így nem ismertem. Húgával voszont nagyon jó volt a kapcsolatom. Kb 10 éve halt meg méhnyakrákba.
2023. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!