Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak én gondolom,hogy családba...

Csak én gondolom,hogy családban veszekedés,mindig a nők miatt van?

Figyelt kérdés
Leszögezem,hogy nő vagyok,és nem utálom a nőket,vannak legjobb barátaink,és akit legjobbnak tartok szintén nő :) ne értsetek félre. Csak akár párom családjában,vagy enyémben,vagy barátainknál ( családosok) anyósok,apósok,sógorok stb,mindig a nők irigyek vagy,kritizálnak,vagy kérkednek,vagy panaszkodnak jobban (én igyekszem jó lenni) és ha konfliktusok vannak,de kivonnánk a nőket,akkor semmi dráma nem lenne a családban ,a férjek nyugisak,poénkodnak csak,nem érdeklik őket ilyen érzelmi témák,könnyebb is nekik ugy érzem :) vagy vannak kivételek? Te kiket vonnál ki ismerőseidnél,amitől ugy éreznéd,jobb lehetne a viszonyotok a másik családdal,ha ő nem lenne?
2021. máj. 14. 13:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

Személyiségfüggő. Bár valószínű a kérdező egy nőgyűlölő férfi, aki a nőkbe akar rúgni, azért leírom, hátha elolvassa.

Nálunk: legnyugodtabb időszakom volt, amikor apám külföldön dolgozott. Nem volt lelki terror, őrjöngés, gúnyolódás, anyám gúnyolása (imádta anyámat gúnyolni, miközben ő volt a fő kenyérkereső). Anyámmal általában azon ment a veszekedés kettőnk között, hogy elvárta volna, hogy a mindent leszaró, minket semmibevevő öcsém cselédje legyek, nézzek el neki mindent. Vagy anyám felhúzta magát öcsém valami aljasságán és rajtam töltötte ki. Hisz a kisfiú az kisfiú (huszonávesen is kisfiú). És a fiúk már csak ilyenek. Öcsém meg ugye ebből csak annyit érzékelt hogy a "két hülye nő hisztizik", hiszen neki semmi kötelessége nem volt. Mai napig nincsen. Anyám meg azzal jön, hogy én milyen szorongós lettem, és mennyit idegeskedem. Hát bakker :D És hogy bezzeg öcsém milyen laza. :D Ja mert mamahotelkedik és elél mint hal a vízben, néha feltöröl ennyi. Wow.

Mert ugye, ha a nő fáradt és ideges az hiszti. Csak a férfi lehet jogosan felháborodva...jól írta az egyik hozzászóló.


Férjem családjában viszont az idősebb nők az idióták már elnézést, folyamatosan megy az áskálódás a sógornőm és a többi fiatalabb nő ellen, vitázás.


Tehát nem nemfüggő.

2021. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
#5 hozzánk egyszer a szomszéd néni jött be így miközben én felmostam. ő úgy gondolta, hogy tiszta a cipője (amiben az utcáról sétált be). én meg ráordítottam. utána elmondta anyámnak hogy milyen tiszteletlen voltam
2021. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mindket nem generalja, csak a ferfiak tobbsege hajlamos arra hogy inkabb hallgasson. Pl bactatja az apja vagy anyja, inkabb nem all ki magaert h ne legyen konfliktus. De igazabol a baj adott, csak nincs lerendezve..
2021. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Ez biztosan nem igaz, hogy mindig. Szerintem a nők inkább másfajta konfliktusokat generálnak, gyakran lényegtelen hülyeségeken képesek rugózni hetekig-hónapokig ès több embert bevonnak a műsorba, emiatt látványosabb veszekedéseket generálnak, mint a férfiak. Ugyanakkor attól még tény, hogy a családon belüli erőszakért nagyrészt férfiak felelnek, szóval részemről inkább legyen több női hiszti egy családban, abból nagyon egyszerű kimaradni, minthogy apuka heti rendszerességgel szar.rá verje a családot.
2021. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
Anyám nélkül bárkivel jobb lenne a viszony, de nem azért, mert nő, hanem mert egy szarkavaró szutyok.
2021. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14%
Nem csak te gondolod. Valamiért , a nő a nőnek farkasa. Egyszerűen irigyek egymásra. Anyós a menyecskére, menyecske az anyósra, nővér a húgára, húgi a nővérre stb... Ezzel nincs is gond. Az a baj , hogy minket is bele akarnak vonni. " Utálom anyádat, te is utáld!!!", stb..
2021. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apámmal voltak mindig is gondok, egy zsarnok típus volt. Már meghalt.
2021. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy ki generálja a veszekedéseket, bárki lehet, nem minden esetben a nő az..
2021. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak te gondolod
2021. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te, de nincs igazad.


Személyiségfüggő, pont.

2021. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!