Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógoraitokkal/sógornőitekkel,...

Sógoraitokkal/sógornőitekkel, ill. unokatestvéreitekkel milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 13:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesok vannak csak velük évente pár alkalommal találkozok, ha épp látogatás van azt ennyi.
2021. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmezhető unokatesom van, vele pont holnaptól szervezünk programot :D mondjuk vele együtt nőttünk fel, évente három-négy hónapot a közös mamánknál egyhuzamban lenyomtunk. Többiek kicsik még (2, 4 évesek másik oldalról, én 25), hátha egyszer elleszünk. Párom húgát bírom, jövünk megyünk ide-oda, tesómnak még nincs párja

Összességében abszolút pozitív a viszony mindenkivel

2021. jún. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóimmal nem tartjuk a kapcsolatot. (3 éves voltam, mikor apukám meghalt, akkor nagynéném kijelentette, többet nem tartják velem a kapcsolatot, mert így már nem vagyunk rokonok. Közel egyidősek unokatesóim mint én, ebben nőttünk fel, nem keressük egymást).

Az én testvéreim közül csak a nagyobbik öcsémnek van párja, aki 16 éves. 1x talalkoztunk, elég is volt. Meglatszik, hogy van köztünk 12 év, más világ mint én.

Férjemnek van egy ikerpár tesói, velük csak a kötelező családi banzájokon találkozunk. 17évesek, a lányt utálom, totál olyan mint anyós (akit szintén gyűlölök), a fiú pedig egész jófej, csak iszonyú zárkózott, kb 2 mondatot nem lehet vele beszélni.

1x voltak nálunk nyaralni 3 napra, alig vártam hazamenjenek.

Illetve van egy bátyjuk, férjemnél 4évvel idősebb. 1 évvel ezelöttig nem is találkoztunk, rosszban voltak férjemmel. Mióta kibékültek, együtt dolgoznak, aminek nagyon nem örülök. Anno is egy pénzügyi elszamolás miatt vesztek össze 5 évre, most sem úgy mennek a dolgok ahogy kellene, csak férjem nem hajlandó belátni. Egyébként már a nézése is elég sunyi, nem tudok megbízni benne.

2021. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13-as: Ez nagyon undorító volt nagynénéd részéről. Épp elég baj volt nektek, hogy meghalt apukád, erre ő eldobott, mint rokont, pont ilyenkor kell még jobban összefogni, főleg, ha kisgyerek is az érintett közeli hozzátartozó elvesztésében.

Meg is érdemli, hogy ne keresd ezek után te se (bár ez nyilvánvaló), akkor sem, ha később mégis vissza akar kuncsorogni (ilyenre is lehet példa).

2021. jún. 17. 13:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!