Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az normális, ha valaki a...

Az normális, ha valaki a távol élő unokabátyjáról álmodik több alkalommal is aki még ráadásul helyes is? (Pedig nős!) Talán mert érzelmileg jobban kötődöm ő hozzá mint a másik 2 uncsimhoz? Ez a magyarázat?

Figyelt kérdés

Több mint 22 éve nem láttam az unokatestvéreimet, nagyon hiányoznak, imádom őket, különösen a bátyáimat (2 van), és a fiatalabbik is mindig benne szerepel az álmaimban, ő dominál leginkább mert ő a helyesebb! A mostani egy igen kellemes és aranyos (mondhatnám romantikusabb) pillanat volt kettőnkről.

Érdekességképpen nem sok közösen eltöltött emlékem van róluk, szinte semmi, túl kicsi voltam, mikor utoljára láttam őket, inkább a húgommal játszottam, a bátyáim előtt mindig zavarban voltam 😊

Főleg búcsúzkodásnál, pusziváltáskor 🙈 De ami anno kislányos zavar volt, az most teljesen másképp értékelődik.


Nem vonzódhatom hozzá hiszen a testvérem!!!! (Vagy mégis?)



2021. jún. 24. 01:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem láttad őket 22 éve, honnan tudod, hogy most miként néznek ki?
2021. jún. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Sweet Home Alabama
2021. jún. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Borsodi szitu, ahol együtt van a család
2021. jún. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

1# Onnan, hogy édesanyám tartja velük a kapcsolatot (telefonon) és küldenek néha magukról képet. Ez a verzió még eszedbe sem jutott? :)

Talán innen tudom hogy néznek ki jelenleg :))

De itt most nem is ez a lényeg.

Mondhatnám, h ez is csak szimpla logika.


2# Hát ettől most okosabb nem lettem, de köszönöm az érdekfeszítő válaszodat amivel magasan emeled az oldal színvonalát :D


3# Szerinted te most vicces voltál? :D Messze távolról sem, és még sört sem iszom, ki kell ábrándítsam jelentősen poénos személyiségedet. ;)


Ne izgulj, majd legközelebb!

Fog az menni, ne add fel!

Talán még számodra is van remény és persze hely a "Borsodi szituban" ahol nyilván te vagy a főszereplő! :D

A család mókamestere...

2021. jún. 24. 03:26
 5/31 A kérdező kommentje:
Felszólítanám a tisztelt kérdésem köré gyűlt társaságot, hogy aki kommentjével okosat nem tud mondani, legjobb ha meg sem szólal! Tudjátok: Hallgatni arany :D (és sokszor bölcsebb)
2021. jún. 24. 03:29
 6/31 A kérdező kommentje:

Hülye kérdésekre pedig csak hülye válasz fog érkezni :)

Erre is felhívnám a figyelmét annak, aki a kérdésemre kérdéssel reagál ;)

De oda se neki, én készségesen válaszolok!

2021. jún. 24. 03:34
 7/31 A kérdező kommentje:

2# Ja és nem Alabamában laknak :D Erről csak egy dal jut eszembe ✋🏻😂 Ki is énekli? 🤔

Kid Rock? Ja, nem.

2021. jún. 24. 03:46
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Lynyrd Skynyrd
2021. jún. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#8 Az az! Tudod te :)
2021. jún. 24. 05:12
 10/31 Tevenyereggyarto ***** válasza:
77%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. jún. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!