Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hagyják hogy nyugodt...

Miért nem hagyják hogy nyugodtan éljek?(Rövid kérdés, hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves lány vagyok, van egy 3 éves fiam, és egy párom. (igen-igen fiatal vagyok,lépjünk túl rajta)

Eddig a szüleimnél laktunk. 1 hónapja vettünk egy házat kb 35km-rre tőlük. Be is költöztünk,vállaltuk azt hogy lakunk "épitekezésen"csak nyugalmunk legyen. Ugyanis elviselhetetlenek voltak

Egy percig nem volt honvágyam, jól éreztem,és most is jól érzem magam. Azonban a szüleim már másnap ide jöttek,kritizálni, okoskodni. Rájuk hagytam. Haladtunk a felújítással. Egy vasárnapi délután betoppantak és nagyon mérgesen borzasztó alpári módon neki álltak velünk veszekedni, így nem jó,úgy nem jó. A páromat életveszélyesen megfenyegették, a kávéscsészéimet összetörték. El lettek küldve. Azóta megbeszéltük a párommal ,hogy ugyan nem felejtettük el,de az unokájukra tekintettel vagyunk, így néha meglátogatjuk Őket,20-30 percre.

A fiamat folyamatosan édességgel tömik,beleszólnak a nevelésembe. Múltkor videóztak, elvettem a telefont mert lemerült,apám megszólal ne vedd el tőle mert fejbe rúglak.. Emellett naponta többször hívogatnak,hol anyám,hol apám. Tudom nagyon banális dolognak tűnik de én sose bírtam az alpáriságot, a zaklatást, azt hogy a nyakamra járnak ,az okoskodást. Már megmondtam nekik hogy hagyjanak minket békén,mert erre nem vagyok kiváncsi. Segítsetek hogy tudnám ezt megoldani,vagy igazából bármi okosat meghallgatok,mert teljesen tanácstalan vagyok.

Köszi



2020. máj. 14. 14:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A saját telketelet kerítéssel körbevenni, kaput bezárni és nem engedni be öket!
2020. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyen a szó használat szerencse, hogy korán terhes lettél mert talán ez löketett adott, hogy hamarabb onalsodj tőlük, ami a kérdés alapján jót is tett.

Az az ember aki elmúlt 5 éves és bármilyen szövegkörnyezetben használja a fejberuglak mondatot leszámítva valami küzdősportot olyan kultúráról árulkodik aminek a közelébe nem engedném a gyerekemet.

2020. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ezt már megtettük,nem spec miattuk kutya,gyerek stb. de ismerem Őket, ha nem jöhetnek be,nekiállnak balhézni,esetleg tettlegeség is lehet.. ez meg nekem nem hiányzik :(
2020. máj. 14. 14:37
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Távoltartási végzés. Viszont ezzel vállalod, hogy minden kapcsolatot megszakítasz velük (hozzáteszem, a leírásod alapján jogosan). Tedd fel magadnak a kérdést: ilyen nagyszülőkre szüksége van a gyermekednek?
2020. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszolóval egyet értek. Végén még a fiadat is ellened forditanák.
2020. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy erett felnott, es sajnos nem ok. Tudod, mit? Egy gyereknek ilyen nagyszuloket latni, hallani nem egeszseges. Jo dolog, hogy van egy sajat csaladod, es onallosodni tudtatok. Ha nem is orok haragot kilatasba helyezve, de ezek alapjan jelenleg zero kontaktot tartanek veluk. Ezt senkinek nem lehet toleralnia. Nincs okod buntudatra. A sajat szuleid, de ahogy viselkednek, az alapjan csak genetikai ertelemben.
2020. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló! Valóban,már próbálták ellenem hangolni a fiamat, azzal hogy ha lesz kistesója (nem mostanában) már egy papírfecnivel is játszani fog. Ezzel burkoltan azt mondták hogy szxranya vagyok/leszek és nem szeretném Őket egyformán. Végtelenül szomorú vagyok!!
2020. máj. 14. 14:53
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de az életben nem beszélnék velük többet. Ha balhéznak, akkor meg rájuk kell hívni a rendőrséget. Ha ez tényleg igaz, amit leírtál, én megszakítanék velük minden kapcsolatot.
2020. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
sajnos ezek mind igazak ..
2020. máj. 14. 15:42
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Kérj segítséget pszihológustól.A netten lehet,pénzbe se kerül.

Egyetértek az elöttem szólókkal nincs szükséged ilyen családra,ne tartsd a kapcsolatot velük.

2020. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!