Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki a hibás a történetbe?

Ki a hibás a történetbe?

Figyelt kérdés
Elég hosszú lesz elnézést érte! A párommal elég fiatalon jöttünk össze most már együtt élünk lassan 12 éve. Mikor bemutatott a családjának nem volt különösebb gond biztos gondolták hogy úgyse maradunk együtt sokáig. Terhes lettem x hónapra és onnantól kezdődött a probléma. A párom megijedt nem akarta, mondtam neki semmi gond de akkor is felnevelem a gyereket nélküle is. A sogorno a nyakamra járt a férjével kifizetik az abortuszt csak vetessrm el a gyereket. Mikor már elmultam 3 hónapos addigra megbekeltek a helyzettel, békén hagytak. A párommal megbeszéltük, kibekultunk stb. Úgy éreztem hogy a sogornom riválist lát bennem mert már nem csak az ő gyerekeivel lesznek elfoglalva. Tipikusan az a nő aki mindig mindent jobban tud, mindenbe beleszol ilyen emberektől kiver a víz nem bírom őket elviselni de a párom miatt tartottam a szám. Voltak még huzasai például tönkretette a cuccunkat amit kölcsön adtam neki, anyosomnak kibeszelt de szerintem ez a mai napig megvan. Alapvetően elég nagyszájú vagyok beleallok a veszekedesbe, megvedem magam. De elvesztettem magam a párom miatt mert mindig azz kellett hallgatni hogy ne veszekedjek nem kell velük rosszba lenni én vagyok a hülye stb. Volt egy időszak mikor látszólag elviseltuk egymást segített én is neki. Vettünk egy házat 3 éve ők itt laknak a másik utcába de már ott tartok hogy ki se megyek a kertbe mert ideges leszek tőle hogy hallom a hangját. Ezek az indulatok, feszültség lehet attól mert 12 évig mindent lenyeltem a párom miatt? Mit csináljak ezzel a helyzettel? Most ott tartunk hogy egyáltalán nem beszélünk valamin megsértődött, én is mivel hallottam a saját fulemmel ahogy a szomszédnak kibeszel. A ház eladás nem opció, hosszú távra tervezünk itt, ettől jobb környéken nem nrvelhetnenk fel a gyerekeket. Szeretném elengedni a haragot hogy ne ő kattogjon a fejembe viszont nem egyszerű. Mit tanácsoltok? Kezdek beleőrülni...
2021. júl. 18. 20:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Minek foglalkozol vele? Vagy siman egyszer állj ki amgadért, akkor lenyugszik.
2021. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
nem tehettek róla, cigányok vagytok, ez van
2021. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Igen választhatott,de őszintén egy rendes ember nem tudja csak úgy otthagyni a gyerekét, főleg ha az illető egy papucs.
2021. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%
Rendes ember húzott volna kotont, ha feláll, nemcsak bedugja ahol éppen talál üres lukat azt ürítés után továbbáll.
2021. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
98%

Mindenki - ahogy általában lenni szokott.

Sogorno, mert kavar, pedig ez csak rád és a patodra tartozik.

Párod, mert nem áll a sarkára és nem jelöli ki neki a határokat.

Te, mert nem 12 éve nyelsz.

Értem, az ember törekedjen a jó viszonyra, de ez nálatok most sincs meg. Ennyi erővel, kulturáltan, de már rég kinyithattad volna a szád.

Bonusz, hogy miért kellett egymás nyakára koltozni, ha ennyire egymás szagát sem állhatjátok.

2021. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

azért pár hónapra teherbe esni és aztán megszülni és elvárni, hogy csak azért elfogadjanak mert odaszültél... Az más hogy volt 12 éve hogy ezt elfogadja,de őszintén én se tudnám ripsz-ropsz elfogadni ha a hülye tesóm pár hónap után mert nem tudott kotont használni csinál a csajjal egy gyereket és az be is költözik a családba. 1-2 évig én is biztos húztam volna a szám, de mondjuk nem 12 évig.

Amúgy TI költöztetek oda ahol már eleve ők laktak(mármint a környékre) ez a ti hülyeségetek, mert nem izgatna milyen jó anyósom környéke,soha nem költöznék oda :D

Oda költöztél, láttad is milyen a kert/telek stb. magadra vess.

2021. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%

12 évig mindent lenyeltem a párom miatt?


Ha mindent lenyeltél volna, már nem kellene ott lenned. Már ha érted.

2021. júl. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
12 éve vagytok együtt. Pár hónap múlva terhes kérek, tehát a gyerek 10-11 éves. 3 éve laktok itt, és azért nem költözöl, mert itt a legjobb felnevelni??? Ha 7-8 évig jó volt máshol, akkor most miért nem?
2021. júl. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!