Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi miatt nem mész cs.összejöve...

Mi miatt nem mész cs.összejövetelre? Baromira unod te is az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ugyanazt hallgatod: jajjjjj így jajj úgy. Pl te vagy párod családtagjai csak ugyanarról bírnak beszélni vagy van egy baba aki oké cuki imádod de 3 azaz 3 olyan mondat se hangozhat el ahol nem a baba a téma! Értem hogy új dolog de ez minden családba megvan X ideig NEM lehet másról megmukkanni mert nem hagyják, így menjen a fene oda. Szeretem a sokrétű sokszínű beszélgetést. Biztos hasonló leszek ha szülő leszek; nem fog más létezni csak a nyenyere amig kicsi DE miért várják el attól is ezt..aki nem a gyerek szülője csak random rokon/vagy a gyerek rokonának a felesége stb!?

Azt veszem észre, hogy nem hagyják hogy másról bárki is meg merjen szólalni..így meg..

Másik, ha valakivel történik egy esemény és elmúlt 50 :D miért van 3-4 hét amíg nem bír másról beszélni?



2021. okt. 10. 23:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
65%
Tudnám mi a lepontozandó egy kérdésre adott válaszon?
2021. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%
Mindegy, bekap6játok
2021. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
En senkit se pontoztam le!!
2021. okt. 11. 16:14
 24/30 anonim ***** válasza:
86%

14-5 évesen mondtam azt,hogy oké nekem elég. Azóta nem járok rokonokhoz,csak a nagymamámhoz.

Semmi bajom nincs velük,normális emberek, ha összefutunk beszélgetünk,de attól, hogy rokonok nem érzem szükségét,hogy tartsuk a kapcsolatot, mert nincs bennünk semmi közös.

2021. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
Én arra hivatkozom ilyenkor, hogy nem vagyok otthon. Hiszen ha nem,hogy nem is hagynak megszólalni, de úgyis én vagyok a selejt, mert nem lehet a kirakatba tenni, mit keresek én ott.
2021. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindig kibeszélik azokat a családtagokat, rosszindulatú, irjgység alapon, akik nincsenek jelen.

Nekik meg később a családi összejövetelről “számolnak be”, és azokat beszélik ki, akik ott megjelentek.

Meguntam. Ez nem család.

2021. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Igazatok van!!

Rengeteg verszerinti rokomommal nem beszelek en sem!

2021. okt. 16. 20:56
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnak meg. Nem emlékszem semmi olyanra, amit tettem volna, és bántó lett volna, valószínűleg csak annyi van e mögött, hogy mindenki elvált szinte a családban, és apukám családjában elakad az információ. Őket meghívják, minket tesómmal meg vagy nem értenek bele, vagy apukám felejt el szólni.
2021. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtudsz a családról a Faceb..ról minek találkozni velük? A posztokban mindenki boldog meg sikeres, a valóságban meg általában csak a látszanak élnek, az életük egy katasztrófa, és lenéznek mindenkit aki kisebb életszínvonalon él mint ők...
2021. okt. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk még régebben jártak ősök rokonai, amíg kicsi voltam, szerettem hallgatni, mit beszélnek a felnőttek, hozzám mindig minddegyik ugyanazt a kérdést intéze, hogy megy az iskola, de megnőttem, mi leszek, ha nagy leszek. Amikor már "nagy " voltam akkor meg jöttek hogy mikor házasodom, és szaporodom, úgyhogy amíg jöttek, menekültem előlük. Most már hála az égnek, nem kell őket elviselnem, de azt elhatároztam, hogy ha sikerül, jól megpumpolom majd őket, legalább valami hasznom legyen belőlük, ha már egyszer a világon vannak.
2021. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!