Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólná hozzá, ha olyan...

Mit szólná hozzá, ha olyan távoli rokon látogatna meg váratlanul, aki 10-20éve nem láttad?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Kiakadnék és borzalmasan kellemetlenül érezném magam. Közel 20 éve már mindenkinek van mobilja, internete, 10 éve van mobilnet is, nagyon nem illik senkihez sem random beállítani.
2021. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez volt, nagyon jól sült el!:)

A család egy messzebb lakó ágáról egy unokahúg, akivel talán 8 évesen találkoztunk utoljára. Nem jött össze a szállása, valami gebasz volt.

Volt egy nagyon jó hetünk:)

2021. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha akarattal nem találkoztam vele ennyi ideje kiakadnék, viszont ha csak a sors hozta így és egyébként kedveljük egymást örülnék.
2021. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyitottan, de kellő óvatossággal kell egy ilyen helyzethez hozzáállni. Nekem is van távolabbi rokonom, akivel egy véletlen folytán sok év után újra közel kerültünk. Nem haraggal váltunk el, csak másfelé vitt minket anno az élet. De az ilyenben mindig benne van az is, hogy a váratlanul előkerülő régi ismerős nem véletlenül kerül elő, hanem akar valamit, általában pénzt. De persze nyilván nem ezzel fog nyitni. Sajnos ilyenben is volt már részem.
2021. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha váratlanul be akarna állítani, akkor bajban lenne, mert nem biztos, hogy otthon vagyunk, inkább nem.

Ha elöre bejelentkezik, akkor legalább is kiváncsi lennék, miért jutott évekkel késöbb ilyen eszébe.

2021. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy egyáltalán honnan tudja, hogy itt lakom, a pontos címemet ugyanis még a szüleim sem tudják. Másik meg, hogy nem tudna beállítani, ugyanis a házba nem jut be kód nélkül. Ha meg valaki váratlanul felcsenget, mondván hogy a rokonom, akkor elküldeném a fenébe.
2021. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel meg se ismerném.
2021. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Kereshetne panziót, mert egy jóbarátot elszállásolok ha csak úgy betoppan, de egy idegent nem.


Egyébként meg halálosan nem érdekelne, hogy ki fia-borja, ha 20 évig nem érdekeltem :D

2021. okt. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit ennyi ideje nem láttam az azt jelenti, hogy kölcsönösen nem voltunk kíváncsiak a másikra.


Szóval én feltételezném kapásból, hogy valami segítség kell neki (volt ilyen, 10 éve nem látott rokonnál) és azért keresett meg.


Plusz be sem engedném, mert ennyi idő után már meg sem ismerném :D

2021. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább gyanakodnék.. :D
2021. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!