Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gáz egy háztartásban élni 3...

Gáz egy háztartásban élni 3 generációnak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 00:28
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
45%
Igen
2021. nov. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz, ha muszáj. Laktunk így egy ideig, voltak súrlódások, de megoldottuk. Reggel volt rossz a fürdőszoba-használat (régi ház, a WC is ott van), amiatt korábban kellett kelni, hogy mindenki sorra kerüljön :-D
2021. nov. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
86%

Én a magam részéről felnőttként nem tenném, fontos számomra, hogy le tudtam válni a szüleimről és külön háztartást tartunk fent a párommal.

Ettől függetlenül gyerekként örültem volna, ha a nagyszüleim is nálunk laktak volna, imádom/imádtam őket.

2021. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
27%
Ha elég nagy a ház és nem 8 emberre van egy fürdő meg konyha, hanem önálló élettér van, akkor nem. Többnyire ha a lány és szülei laknak együtt a családdal, jobb a helyzet, mintha a fiú családjával laknának.
2021. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%

Egy 300m2 es házban elviselhető.

De lakásban így nem tudnék élni, pl megőrjít gondolat hogy 50m2 szüleimmel együtt fellnőtként

2021. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
88%

Nem gáz, de éltem így és egy rémálom.


Mert a mama korán fekszik, ezért kilenc után már mindenkinek csend van - tehát ha megéhezel akkor így jártál, későn jössz haza, lábujjhegyen teheted. Az étkezések is káoszosak voltak, mert vagy főztünk 2 felé, vagy mi ettünk mindent ízetlenül (papa epés volt), stb.


Ez úgy mondjuk működhet, hogyha két teljesen elszeparált háztartást visznek.

2021. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
85%
Nem sztem
2021. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
82%
100/95 esetben valással végződik az ilyen kapcsolat, a gyerek pedig a lehető leghamarabb lelép. Generációs különbségek kezeléséhez hatalmas türelem kell. Együtt de mégis külön élni nem igazán lehet. Az anyagiak kezelése, kinek mi a dolga, ki mikor kel, ki mikor fáradt és miről szeretne beszélni.. egyszerűen minden konfliktusforrássá válik, amit nagyon kevesen tudnak kezelni!
2021. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Főleg ha nem nyomja el egyik a másikat.
2021. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
94%
A "problémás" lenne rá inkább a jó szó.
2021. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!