Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gáz egy háztartásban élni 3...

Gáz egy háztartásban élni 3 generációnak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 00:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, de sok ember sokmindenbe tud beleszólni.
2021. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
64%
Az régen volt divat.
2021. nov. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem, többeket is ismerek akik így éltek. Attól is függ, hogy mennyire tudtok együtt létezni egymás mellett. Én a saját szüleimmel nehezen jönnék ki hosszú távon azt hiszem.
2021. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%
Gáznak nem gáz, szerintem inkább kényelmetlen. Nagyon mások az igények, nagyon oda kell figyelni egymásra. Nekem mamám egész modern nő, 73 éves, de tuti nem jönnénk ki jól, mert ő korán alszik, korán kel, mi meg későn fekszünk későn kelünk, amikor csak lehet, mi zavarnánk egymást.
2021. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlenül gáz, ha sok mindenben hasonlóak vagytok, de vélhetően ez kb. a lehetetlen kategória, főleg lakásban. Akármennyire szeretem szüleimet, anyósomat és apósomat, nem laknék velük együtt.

35F

2021. nov. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Nem az.
2021. nov. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%
Ha nekik ugy jo akkor nem gáz, másnak meg köze nincs hozzá.
2021. nov. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
Nem, egyáltalán nem gáz. Ahogy írták, régebben divat volt több generációnak együtt élni. Mára annyit változtak az új generáció igényei és értékrendjei, hogy nem, hogy 3, de 2 generáció is ritkán tud megélni egy fedél alatt.
2021. nov. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

Ismerek ilyen, jól működő családokat. Általában a nagyszülőknek van egy kisebb lakrészük, szoba+konyha+fürdő és a szülőknek meg a gyereknek is van egy nagyobb, mint normál esetben.


Szerintem sokat számít a ház elrendezése, ha mindenkinek csak saját szobája van, úgy is megoldható. Meg persze elengedhetetlen, hogy a családtagok rugalmasak és alkalmazkodóak legyenek.

2021. nov. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%
Régen se divat volt hanem szükség.
2021. nov. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!