Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gáz egy háztartásban élni 3...

Gáz egy háztartásban élni 3 generációnak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 00:28
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz, lehet valakiknel mukodik, de nem elnek igy. Szeretem anyukamekat es a nagyszuleimet is, de nem lennek kepes mindenkihez alkalmazkodni, sose lenne csend, nem lehetne elvonulni valahova, ha maganyra vagyom... Tobb ember - tobb kosz, szennyes, ehes szaj, mosogatnivalo, tehat a hazimunkat is fel kellene osztani, es kb tobb jutna egy emberre, mint most, hogy 2en vagyunk parommal. Nem latom elonyet, max ha az anyagiakat nezem, de szerencsere nem szorulunk ra.
2021. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Metionin ***** válasza:
93%
Attól függ. Ha nagy a ház és mindenkinek van saját tere, a családtagok nem vegzálják egymást, nem kutakodnak, nem szólnak bele más életébe stb. na meg ha szeretnek együtt lakni, akkor lehet teljesen okés is. Minden más esetben legalább egy főnek szívás lesz.
2021. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
97%
Biztos, hogy nem akarnék így élni. Én jelenleg tesóm családjával élek együtt(mert még nem költöztek külön), két pici gyerek, borzalmas. Nem lehet normálisan pihenni, tanulni, dolgozni. Szerintem ez baromi önző dolog, akkor alapíts családot, ha senkit nem zavarsz vele a háztartásban, vagy ha előre megkérdezed róla a lakókat és beleegyeznek.
2021. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem gáz. Életképtelen az a gyerek aki a szülei nyakára szül gyereket.


Előtte költözzön el, utána játsszon felnőttet.

2021. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
84%
utolsó, az megvan hogy a többgenerációs család, meg az anyám nyakára szülök, nem feltétlenül ugyanaz?
2021. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
70%
Hallják egymást szexelni?
2021. nov. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
27%
25 az anyjáék házában élnek?Akkor az anyja nyakára szül...
2021. nov. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
80%

Tudod 27-es ma már nem az a világ van, mint 10-20 éve. Aki teheti, az nem megy albérletbe elverni a pénzt, és ha elég nagy a ház, akkor eltűri egymást a nagyszülő és a gyereke-unokája. Nyilván ez akkor nem megoldható, ha a gyerekek 300 kilóméterre dolgoznak a szülői háztól.


Aztán van olyan szülő, akinek teherbe esik a lánya, megmondja hogy nekem ide nem szülsz (mondjuk 2,5 szobás panelba nehéz lett volna)

2021. nov. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
76%
A szüleimnek 200 nm-es, 5 hálós háza van, áll üresen amióta elmentünk a tesómmal, de visszaköltözni nem költöznék semmi pénzért... :D A covid miatt kellett mert egyetemista vagyok, és nagyon nem vagyunk összeillők.
2021. nov. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
89%
Én 315 m2 es házban élek apámmal és anyámmal így is nehéz
2021. nov. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!