Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Fenyeget a nagybátyám?

Fenyeget a nagybátyám?

Figyelt kérdés

A mama, 84 éves, és azt szeretné ha halála után én kapnám meg a lakását. Ezért ajándékozási szerződéssel nekem adta. A mamának van egy fia, apukám testvére, aki évek óta nem tartja a kapcsolatot az mamával, se az papával, amikor még élt. Mégis mikor megtudta a hírt valahogyan, óriási patáliát rendezett, őrjöngött. Apu mondta, hogy ne foglalkozzak vele, majd megnyugszik. A saját anyját és apát is elhordta mindennek, amit csak el tudtok képzelni, és most engem is megkeresett. Először szépen próbált hatni rám, hogy hát úgy illene, ha nekik adnám a lakást, mert ez nem nekem jár, én is tudom. Mondtam, hogy a mama így döntött, hagyjanak békén. Aztán fölháborodott, és akkor már facen írogatott hogy ügyvédet fogadnak és a gatyát is leperelik rólam, kitesznek a híd alá, ha nem adom oda nekik. Letiltottam. Akkor meg rám küldte az unokatestvéremet, a fiát, és ő próbált meg szépen beszélni velem, úgy hogy kb. 10 éves korunkban találkoztunk utoljára. Mondtam neki is, hogy hagyjon békén, nem adom a lakást. Akkor feldühödött és azt mondta ezt még nagyon meg fogom bánni.

Mit tehetnék, hogy békén hagyjanak?

L/25


2021. dec. 2. 15:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Feljelented aztán kész.
2021. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

#22: Meséld már el nekünk, hogy milyen lelki deformitás kell ahhoz, hogy valaki így fogalmazzon egy nyilvános fórumon? 'minek fialt' vagy 'Vagy a nagybátyád más csinálta, nem nagyapó?' vagy 'a kölykei '


És értelemszerűen nem lehet eltekinteni attól, hogy tartalmilag is zöldség, amit definitíve kijelentesz, hiszen rengeteg ellenpéldát tudunk arra, hogy a normális, gondos szülőnek idióta lesz a gyereke felnőtt korára. Rögtön itt vagy példának Te is...:) ( mert vélhetően nem így neveltek, de mégis ilyen defektes lettél. )

2021. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
32%

Értem én, hogy hasonlóak vagytok, hogy csak a haszon éltet, de ne magyarázd tudatlanul szavak mögé bújva, úgyse tudod megmagyarázni, hiába fáj neked az igazság arról, hogy ez a vénasszony állati szinten van, leszült két kölyköt, aztán szépen egyet kiválasztott a kipottyantjatai közül, a másikat és annak utódját önző, egocentrikus, haszonleső módon letojja

A kedves apa-nagypapa ehhez mit szólt? Ő is úgy végrendelelkezett, hogy csak az egyik kölyke örököljön, a másik fattyú kuka volt szerinte is, ő is lepapirozta jóelőre, hogy ezt és kölykeit ki kell iktatni a családból jogilag is, mert a másik kölyke a jobb és annak és utódjának akar hagyni mindent, a másik unoka mint unoka, ember, egy senki, sz.t se ér neki,nulla jelntéktelen, semmi haszna abból a gyerekből?

Vagy a támogatott gyerek a más gyereke nem a nagypapáé és az öregasszony a nagypapa gyerekét semmizi ki és a fattyúként neveltett tartja maga körül és erre hivatkozva támogatja?

A 84 éves nagyi ötlete volt az ajándékozási szerződés vagy a gyerekéé?

A másik unoka leöntötte kakaóval a nagyit vagy mit tett, hogy utálja nagyi azt az unokát?

2021. dec. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!