Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van itt olyan, aki egyik...

Van itt olyan, aki egyik nagybátyát sem foglalkozik veled? mert nekem egyik sem kíváncsi rám!

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 08:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még is mit lehet szerinetetek tenni?
2021. okt. 25. 08:28
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit a szeretet nem lehet kieroszakolni
2021. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kezdjenek veled? Keresd fel őket te ha annyira szeretnéd. Az enyéim meghaltak már. Az egyik kb 20 éve, másik az idén nyáron. De volt nekik elég dolguk/bajuk rajtam kívül is
2021. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Én apukám egész családját nem ismerem, pedig vannak egy páran elvileg, több testvére is van. Szülei sajnos meghaltak. Mi 3man vagyunk testvérek, de meg se látogattak soha a nevüket se tudom. Szóval érdekes, hogy leszarják, hogy az egyik testverüknek lett 3 gyereke, de voltaképpen mi se látogatjuk őket, mert azt se tudjuk ki ők. Nem tudom miért alakult ez így
2021. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Rinyálhatsz itt a gyakorin, hogy egyik nagybátyád sem kíváncsi rád, de hidd el rengetegen vannak akikre a saját apja vagy anyja sem kíváncsi.


A nagybátyáidnak meg van a maguk élete és baja. Ha nem akarnak veled foglalkozni akkor ezt el kell fogadnod.

2021. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van 3 nagybátyjám (2 anyai ágról,1 apai ágról),egyik sem foglalkozott velem különösebben az életben.

Rendes fejek,nincs velük bajom,csak egyszerűen leszarnak.


Ém viszont ezzel úgy vagyok,hogy ha nem kíváncsiak rám,nem is erőltetem magamat ezzel.

A szeretetet nem lehet kiharcolni, kierőszakolni.

2021. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1 van, egy k cs.g alkoholista tróger, néhány évente látom kocsiból a kocsma előtt, a legkevésbé sincs szükségem arra, hogy bármilyen formában is jelen legyen az életemben. Mikor kicsi voltam többször találkoztunk mamámnál, világ életemben lenézett, paraszt volt...


Ha nem kíváncsi rád ne foglalkozz vele!

2021. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Se nagybácsik, se nagynénik nem foglalkoztak velem.

Lesz4rtam mindig is.

2021. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban megszakadt velük a kapcsolatunk. De nem érzem, hogy hiányoznának az életemből.
2021. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagybástyám :D örök gyerek, 50 évesen is a mamáméknál él.(szülei)

Igaz, foglalkozik velem, de mindig csak a 4-5 éves vagy annál fiatalabb korom történéseivel van elfogalva, meg gügyögve beszél mindig hozzám, mintha kisbaba volnék. Az élet dolgairól, magán életről, kapcsolatokról nem lehet vele beszélni mert még soha nem volt barátnője pedig 50 éves, így csak a munkáról meg a kisgyerekes dolgokról beszél velem....


Mobilja sincs, sose volt, úgyhogy ő ilyen elmaradott nagybácsinak számítt, de am kedves csak kicsit furi, mondjuk érthető okokból.

2021. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!