Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez miért van és mit kéne tennem?

Ez miért van és mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, párommal van egy kislányunk (4 éves) és páromnak van egy bátyja, náluk szintén van egy kisgyerek (2 éves kisfiú). Párom testvérnek a párja, mióta csak megszületett a kisfiuk egyfolytában féltékenykedik, hogy az anyós "többet foglalkozik" a mi lányunkkal mint az ő fiukkal.. Eközben ez nem így van, anyósunk ha egyiküknek ajándékot vesz valamilyen alkalomra, akkor a másiknak is vesz. Mindkét unokáját ugyanúgy nagyon szereti. Számomra felfoghatatlan, hogy miért kell versengeni vagy nem is tudom mi akar ez lenni. Ha anyósomnál alszik a kisfiú, akkor én mindig átfutok, (két saroknyira lakunk az anyostol) hogy megszeretgessem azt a kisgyereket és örülök hogy ott van, de ha a mi lányunk alszik az anyósnál akkor párom bátyjának a párja már féltékenykedik és nem tetszik neki.... És ez engem nagyon bánt, mert ez olyan mintha sajnálná a szeretetet a kislányomtól holott én meg örülök ha a kisfiú alszik itt és nem pedig megsértődök... Van valaki hasonló helyzetben?? Ez normális dolog? Érdekelnének tapasztalatok

2022. febr. 15. 23:37
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
100%
Próbál meg vele beszélni és elmondani, hogy mit tapasztalsz. Aztán hátha változik valami. Ha nem, akkor kerülni a társaságát.
2022. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az első részén már túl vagyunk, a második van érvényben egy ideje :')
2022. febr. 16. 23:09
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn is hasonló helyzetben vagyok, a sogornőm utál. Kb fèl èv különbséggel èn előbb kerültem a családba, az első pár èvben nem sokat találkoztunk, aztàn egyszer csak anyósomèktól, meg barátoktól visszahallottam, hogy baja van velem. Azóta odáig fajult a dolog, hogy gyomoridegem van a családi összejövetelek előtt, mert mindig talál valamit, hogy belèm kössön, ès ami rosszabb, hogy most már a gyerekemen keresztül is ... A versengèsbe sajnos èn is bele csúsztam , pl semmi negatív dolgot nem merek elmondani , mert akkor egyből önelègülten mosolyog, hogy engem valami rossz èrt... Leültünk már beszèlgetni erről, talán ideig-óráig segített.. dee hosszú távon nincs megoldás, szerintem amíg nem talál(unk) màs elfoglaltságot az èletünkben, ami annyira lekötnè, hogy ne legyen ideje, energiàja a fèltèkenykedèsre, versengèsre, addig ez így marad (10 èv tapasztalatból mondom)
2022. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát nagyon sajnálom tényleg elszomorító dolog ez.. Teljesen átérzem amit írsz

szorítok neked is hogy minél előbb valahogy megoldódjon ez a dolog mert nagyon fárasztó amikor egy ilyen ember van a családban..

2022. márc. 24. 07:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!