Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ilyenek egymással a...

Miért ilyenek egymással a családban a nők?

Figyelt kérdés

Ha valaki duci, akkor azon lehet károgni, hogy hogyan meghízott


Ha vékony, akkor anorexiás


Ha lefogyott akkor éheztette


Ha edz, sportol, akkor egy önző nárcisztikus liba, aki nem törõdik a fèrjével és a gyerekeivel... meg amúgy férfias


Ha valaki slampos és csúnya, akkor szívják a vérét


Ha csinos, sminkel, akkor hiú és költi a pénzt


Ha nagyon szép, akkor megtalálják azt az egy hibáját, és kinagyítják


2022. márc. 12. 10:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha valaki úgy szép, hogy nem sminkel és nem edz, akkor azzal jönnek, hogy majd elhízik ha szül vagy nem fog szépen megöregedni, hiszen az anyja is csúnya lett
2022. márc. 12. 10:57
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Mert olyan nők között élsz, akik toxikusok és nincsenek önmagukkal megelégedve.
2022. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

A férfiak is ugyanilyenek! Tinédzser korom óta sportolok és mindig megkaptam, hogy majd, ha idősebb leszek, nekem is lesz hasam meg azért van jó testem, mert fiatal vagyok!

Véletlenül sem azért, mert zabálom kilószámra napi szinten a zsíros húsokat, hanem odafigyelek a megfelelő étrendre...

Nem dohányzom, nagyon ritkán fogyasztok alkoholt, rendszeresen sportolok.

Úgy gondolom, ilyenkor a megmondó családtagokban van némi irigység, azért is szekálják gyakran az igényesebb másik családtagot.

2022. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
96%

Csak rossz természetű embereknél napi téma ez, a kulturáltabbak igyekeznek nem hangot adni a negatív gondolataiknak.

Mert ne legyenek illúzióid, gondolni mindig és mindkét nem gondol hasonlókat.

2022. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nemcsak a nők és nemcsak a családban. Sok az ilyen ember, akinek egyetlen öröme, ha mást bánthat.
2022. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Ők nem csak családban ilyenek egymással, hanem az életben mindenkihez így állnak hozzá.

Nálunk a munkahelyen is van belőlük jó pár. Egyedül a főnökkel nem bunkók (legalábbis szemtől-szemben), de csak azért, mert ő kirúghatja őket, mindenki más nagyívben elkerüli őket. Az egyiküket ismerem személyesen kellően ahhoz, hogy biztosan tudjam, hogy nála ez miért van. Ő tök normális volt egész életében, a PC-ség változtatta meg. Ott kezdődött, hogy az előző főnökünknél sok nő panaszkodott, hogy nagyon nehezen tudják csak elvégezni a munkájukat. (Vegyes férfi-nő beosztás volt, könnyű fizikai munka.) Ő engedett nekik, így ugyanazért a fizetésért kevesebbet kellett teljesíteniük. Aztán pár hónap múlva jöttek az új kérelemmel, hogy bármikor kimehessenek szünetre, a női dolgaikat intézni. Erre is bólintott a főnök (pedig amúgy ilyenkor le kell állítani az egész sor, ha csak 1 valaki is kimegy szünetre). Aztán újabb pár hónapra rá elérték, hogy csak a legkönnyebb részét kelljen végezniük a munkának, így az 50-50%-os munkamegosztás már kb. 30-70% volt a nők javára. Utolsó dolog amit kiharcoltak nála az az volt, hogy kaptak egy női kis pihenős helyiséget, egy kiskonyha rész kényelmes fotelekkel. Erre nem sokra rá főnökbáltás volt, aki megismerve a helyzetet döntés elé állította a nőket, vagy a jelenlegi fizetésük negyedéért fognak tovább dolgozni, vagy visszaállít mindent és ugyan azt a munkát fogják végezni, mint a férfiak. 3-an nem fogadták el egyiket sem, így ők ki lettek rúgva, a többiek pedig folytatták azt a munkát, amivel nem voltak elégedettek. Az egyiküket jól ismerem, osztálytársam volt, ő ennek hatására változott meg. Eleinte nem érezte azt, hogy bármi baj lenne a munkával, ő nem volt benne a kezdeményezők között, de nyilván nem volt ellene a változásnak. Viszont amikor a jelenlegi főnök visszacsinált mindent, akkor nagyon megváltozott. Megutálta őt, a munkahelyet, a kollégáit, elkezdte a szidni a férfiakat, őket hibáztatta amiatt, hogy nincs könnyű élete. Most nem telik el úgy 1 óra sem, hogy ne szapulna valakit. Általában a férfiakat, de sokszor a női kollégáit is. Szóval nála egy nagy negatív behatás volt az, ami megváltoztatta. Simán el tudom képzelni azt, hogy mások is így reagálnának ilyesmi helyzetre. Mert az biztos, hogy egy boldog ember nem viselkedik így. Akik ilyenek, azoknak nincs rendben az életük.

2022. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a nagymamának van egy ilyen "szeretetnyelve". Ha azt mondja sovány vagy, azzal azt mondja, szarul nézel ki. Ha azt mondja, de jól nézel ki!, akkor garantáltan kövérnek lát. :D
2022. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
#7: Mert régen akkor volt valaki sovány, ha beteg volt. Vagy ha akkoriban szabadult egy kis munka után. Nem volt ilyen szépségideál mint most. A kövérségre pedig azt mondták, hogy szükség van rá, mert nem tudni, hogy mikor kerül olyan helyzetbe az ember, hogy enni sem fog tudni hetekig.
2022. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem tudunk megfelelni az emberiségnek, mindig megfogjuk kapni a negatív kritikát,bármien emberek legyünk,azért fontos hogy magadnak felelj meg,Ne másnak
2022. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk ez olyan szelektív volt. Anyai nagymamám volt ilyen. Ha rokon (kb. 50 feletti) nő jött vendégségbe, akkor még amikor elment, akkor is ez ment, hogy "Milyen jól nézett ki ez az Anna, naháát..." Én fiatal lány voltam, nekem kifejezetten kövér volt az adott rokon hölgy.

Én pedig 172 magasan (15 évesen elértem a végleges magasságomat), 50 kilósan már "kövér" voltam ugyanennek a nagymamámnak.

Az ilyenek mérgező emberek, ha akkor lett volna annyi eszem, mint most, minden kapcsolatot megszakítottam volna az ilyen rokonokkal (beleértve az öreganyámat is).

2022. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!