Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ilyenek egymással a...

Miért ilyenek egymással a családban a nők?

Figyelt kérdés

Ha valaki duci, akkor azon lehet károgni, hogy hogyan meghízott


Ha vékony, akkor anorexiás


Ha lefogyott akkor éheztette


Ha edz, sportol, akkor egy önző nárcisztikus liba, aki nem törõdik a fèrjével és a gyerekeivel... meg amúgy férfias


Ha valaki slampos és csúnya, akkor szívják a vérét


Ha csinos, sminkel, akkor hiú és költi a pénzt


Ha nagyon szép, akkor megtalálják azt az egy hibáját, és kinagyítják


2022. márc. 12. 10:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak szimplán görbe tükröt tartanak, és én abszolút igazat adok nekik.
2022. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is hasonló, csak nekem nők és férfiak vegyesen. Mindig is vékony voltam. 158 cm magas vagyok és alig vagyok 50 kg. Mindig azt hallgattam, hogy beteges ahogy kinézek, pedig rendesen eszek. Volt aki nálam is jobban tudta hogy mikor mit és mennyit eszek, ha meg megmertem cáfolni, akkor "hárítottam." Ha híztam is, akkor sem voltam több 55 kg-nál, de akkor meg azt hallgattam, hogy na elkezdtem asszonyosodni, "hízogatok", stb. Egy időben nagyon aktívan sportoltam, én is megkaptam, hogy az már nem nőies, sőt kifejezetten pasisan nézek ki. És amikor ezt elkezdték mondogatni, akkor még csak épp elkezdtem izmosodni. Az oldotta meg valamennyire a problémát, hogy mióta egyedül lakok, csak évemte 1-2 alkalommal találkozok ezekkel a rokonokkal a nagyobb összejöveteleken.
2022. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Igazából a 9es mindent elmondott, kár lenne ragozni.
2022. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, 10-es miért lett lepontozva, lényegében azt írta, amit még itt jó páran.

Akinek normális, hogy 172 magas lányt zrikálnak mert 50 kilósan kövér a nagyi szerint, az beteg. Közben a tehence rokon néni de jól néz ki.

2022. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Inkább tipikusan a nyuszis vicc a valóságban, a van sapka nincs sapka, sajnos mindig találnak valamit az emberek, amibe beleköthetnek, ha egyszerűen arra vágynak hogy kötekedhessenek. :(
2022. márc. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom. Nálunk nincs ilyen a családban. Ha szeretjük a másikat akkor nem látjuk annyira a hiányosságokat.
2022. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 NTBS ***** válasza:
Nem tudom.
2022. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!