Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyakran ölelekeztek...

Milyen gyakran ölelekeztek egymással a családban?

Figyelt kérdés
Elsősorban szülő gyerek közötti ölelésre gondolok.

2021. júl. 12. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Szinte minden nap
Gyakran, de azért nem szinte minden nap
Csak "különleges" esetekben, pl ha valakit meg kell vígazstalni
Szinte soha
74 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy arra vagyok kíváncsi, akik együtt élnek.
2021. júl. 12. 15:50
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon ritkán, az is inkább egy ilyen megjátszott ölelés, érzem, hogy nem igazi. Ha a nővérem hazajon külföldről, őt megolelem, és azt érzem hogy egy igazi ölelés, de amit anyamtol kapok az nem. Apamtol nem is kaptam szerintem életembe soha.


-18L

2021. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Minden nap, többször is!
2021. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2021. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

A kisgyerekeimmel?

Naponta sokszor!!!

Eleve amikor délután találkozunk, meg amikor este aludni mennek. Meg amikor mesét olvasok nekik, odabújnak hozzám. Meg amikor valaminek örülnek. Meg amikor csak úgy eszükbe jut és odaszaladnak hozzám egy ölelésre.

2021. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Általában mikor megyek valahova hosszabb távra, akkor.


Vagy amikor szülőkre rájön ez az 5 perc gyerekszülőség,akkor ők minket. Mármint ilyenkor "kicsim, de megnőttél. Ilyen pici voltál mikor megszülettél, most meg egy nagy 'cula' vagy🤣'.

Ezzel nem azt akarom kifejezni, hogy amúgy le vagyunk sz@rva,de amikor 5 perc van, akkor nagyon nagyon ránk vannak cuppanva :D


Aztán én leggyakrabban szoktam a húgomat. Imádom a csírát <3 csak úgy, semmi különösebb ok nélkül is.

2021. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

6 vagyok

20/N-L (törvényileg nő, de azért még a határon érzem magam)

2021. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámat és a nagy papámat elég gyakran meg szokatam ölelni
2021. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amióta felnőttem, gyakorlatilag soha. A közeli családban előforduló esküvők és temetések kapcsán öleljük meg egymást, ilyen mondjuk 5-10 évente van.
2021. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap mielőtt mennék aludni jó éjszakát kívánok anyukámnak és megölelem, néha apukámat is.


20/L

2021. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!