Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehetne a feleségemet...

Hogyan lehetne a feleségemet jobb belátásra bírni a nővéremmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, a babánk most lesz 1 éves. Azt tudni kell, hogy a feleségem nagy családból származik (4 testvére van), ahol mindenkinek fontos a családalapítás. A nővérem idén 40 éves lesz, neki se férje, se gyereke nincsen, egyedül lakik. A feleségem szerint pedig nem kéne sok időt tölteni vele, nem is szereti ha eljön hozzánk, mert szerinte az ilyen mérgező személy. És azt mondja nem kéne bevonni a családi programokba, pl. gyerekek születésnapjára, keresztelőre, esküvőre, házassági évfordulóra nem kell meghívni, mert ő nem ért ezekből semmit, meg van keseredve, nem tud bánni a gyerekekkel, csak rontja a hangulatot. A feleségem egész családja hasonló véleménnyel van a nővéremről, aki már észrevette, hogy nem szimpatikus nekik, csak nem érti, hogy miért. Mit tehetnék az érdekében?

2022. márc. 27. 19:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%

Ez az egész totàlisan téves felfogás.

Tele vannak előítéletekkel, semmit nem tudnak, hogy miért nincs férje/gyereke.

2022. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
és tényleg hangulatromboló a nővéred? Mert ha nem, akkor asszonyka és a familiája jó nagy tapló...
2022. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
A kedves feleséged felfogása sok minden de nem normális. Attól hogy neki a gyerek/család a minden még nem jelenti hogy másnak is ez az élete célja. Emiatt kirekeszteni a testvéredet az elég nagy gorombaság. Én a helyedben kiosztanám a feleséged, nem normális a hozzáállása.
2022. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az, én mindig is jól kijöttem vele. Meg az ő baráti körében is szokott esküvőkre, keresztelőkre, ilyesmikre járni és még senkinek nem volt vele semmi problémája, csak a feleségeméket zavarja.
2022. márc. 27. 19:49
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Tett vagy mondott bármit a nővéred, ami miatt bárki "mérgező" személynek láthatná?


Volt bármi, amivel valaha megbántotta a feleséged?


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de ha csak önmagában az élethelyzetének szól a feleséged ellenszenve és kirekesztő viselkedése, akkor az nagyon ostoba, primitív viselkedés, és nem mellesleg nagyon messze van a családszerető, családközpontú gondolkozástól.

2022. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%

Úristen. FÉL év után felcsináltad az asszonykát, szinte nem is ismerthetted, kellett ez neked mi? :D Egy ilyen pic*a, a pic*a családjával együtt. És még feleségül is vetted. :D

Gondolom jó nagy szoknyája van az asszonynak, kényelmesen el is heverhetsz rajta.

Komolyan ide kell erről kérdést kiírnod, ennyire nem ismered a feleséged? Hát erre szokták azt mondani, hogy rába*ztál kiskomám. Már rég meg kellett volna neki mondani, hogy ha a te testvéred nem jöhet, az övéi sem jöhetnek hozzátok. Ennyi.

Növesszél már faxt. Vagy hagyd el az asszonyt, még van esélyed új nőt találni.

2022. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
98%
És téged nem zavar? Mármint hogy a feleséged ilyen suttyó vele? Rászólsz? Kiállsz a nővéred mellett? Szerintem itt a feleség meg a pereputtya hangulatromboló.
2022. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Nem tett semmit, csak a feleségem szerint aki ennyi idősen még vénlány az tuti nem lehet normális.
2022. márc. 27. 19:56
 9/45 anonim ***** válasza:
89%

9

Oszt talán a feleséged roma hogy nem mersz szólni? Megver a család, vagy mi?

2022. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg nem tett a nővéred valamit amirol nem tudsz? Nekem gyanús ez a dolog. Lehet pont ez a célja, hogy szétmenjetek, csak szépen mosolyogva bomlasztja a te családodat? Vannak mérgező emberek valóban. Valami biztosan van amiről nem tudsz vagy esetleg nem látsz.
2022. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!