Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehetne a feleségemet...

Hogyan lehetne a feleségemet jobb belátásra bírni a nővéremmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, a babánk most lesz 1 éves. Azt tudni kell, hogy a feleségem nagy családból származik (4 testvére van), ahol mindenkinek fontos a családalapítás. A nővérem idén 40 éves lesz, neki se férje, se gyereke nincsen, egyedül lakik. A feleségem szerint pedig nem kéne sok időt tölteni vele, nem is szereti ha eljön hozzánk, mert szerinte az ilyen mérgező személy. És azt mondja nem kéne bevonni a családi programokba, pl. gyerekek születésnapjára, keresztelőre, esküvőre, házassági évfordulóra nem kell meghívni, mert ő nem ért ezekből semmit, meg van keseredve, nem tud bánni a gyerekekkel, csak rontja a hangulatot. A feleségem egész családja hasonló véleménnyel van a nővéremről, aki már észrevette, hogy nem szimpatikus nekik, csak nem érti, hogy miért. Mit tehetnék az érdekében?

2022. márc. 27. 19:37
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
A nővérem soha nem fujjogott a gyerekre,azt nyílván én sem hagynám. Amúgy a feleségemnek sem szólt még be semmit, a feleségem az aki nem bírja, semmi sem jó neki amit a nővérem csinál. Pl.volt olyan, hogy eljött, nem sokáig volt, és nem vette fel a gyereket, akkor az volt a baja a feleségemnek, hogy milyen bunkó még se fogja a gyereket. Volt, hogy felvette, akkor az volt a baj, hogy minek engedem neki felvenni,mi van ha leejti mert tudja hogy kell rendesen tartani. Vagy ha pl.a munkájáról beszél akkor az van, hogy nem tudja milyen az igazi öröm, ha a szórakozásról vagy hobbiról beszél, akkor könnyű neki egyedül szórni a pénzt, ha lennének gyerekei megtudná milyen amikor keményen kell dolgozni. Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor az a baj esete.
2022. márc. 27. 21:13
 22/45 anonim ***** válasza:
99%
Szóval a feleséged egy hülye pcsa
2022. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
97%
Megváltoztatni ugy sem fogod tudni.
2022. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyiből arra tippelnék, hogy a feleségednek mégsem jött be annyira a családosdi (de ezt kimondani persze nem szabad), és most k.rvára irigy a nővéredre, azért fúrja, ahol tudja.

Nem biztos, hogy ez a helyzet, de nekem az olvasottak alapján ez ugrott be elsőre.

2022. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Minden igaz lehet, amit leírtak előttem, de még az is előfordulhat, hogy ki akar sajátítani, elmarva mellőled minden hozzátartozót és barátot. Ismertem ilyet.
2022. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidhez, barátaidhoz hogy áll?
2022. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
20%
Biztos hogy nővêrednek nem volt afférja az asszonnyal? Csak úgy nem hiszem hogy megutálta.Nekem sincs gyerekem,igaz én férfi vagyok. Biztos hogy nővéredel minden rendben van? Írtad hogy 40 évesen nincs se ura,se gyermeke.Ott azért komoly problémák lehetnek.Lelki eredetüekre gondolok. Valamit cipel magával a múltból.Egy egészséges ember(főleg nő), nem így él.
2022. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
96%
De, 27-eske, így is élhet.
2022. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
92%
27-es, ura? Ezen jót nevettem, köszi.
2022. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Max 2 év múlva válás lesz ebből, csak a gyereket sajnálom.
2022. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!