Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » En 27 anyuka vagyok a ferjem...

En 27 anyuka vagyok a ferjem 29 10 eve ismerjuk egymast 5 eve hazasok vagyunk. Egy gyerek van 6 eves es a kapcsolatunk hulamvölgyben van, bene van minden negativ. Stb. ritkan beszelünk . Mit tegyek medig lehet ezt birni? Hazasag nagyon nehez.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igy nem nagyon van mit irjunk,hisz a problemakrol ,es a problemak okairol nem irsz semmit.Bovebben?
2011. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
17éves korodtól ismeritek 1mást, azóta kétszer kiszeretett belőled.
2011. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
A baj a kevés beszélgetéssel van..... nekem csak ez jutott azonnal eszembe, több gond nincs is
2011. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Gondoltam,hogy nem fog senki a helyesírásoddal szekálni.:))

Mert ÉN akartam.xD

De Előző a szívemből szólt.:D

2011. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Nemcsak a helyesírással hanem a mondatok megalkotásával is probléma van.

Így nem hiszem hogy képes bárki is normális, intelligens kommunikációra más emberekkel.


Nem bántás, de a sorok alapján nekem ez jutott eszembe, elnézést.

2011. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

én vagyok a 15:06-os.

Akkor kijavítalak,hogy kapj helyesebb válaszokat.:))


,,Én egy 27 éves anyuka vagyok, a férjem pedig 29 éves.10 éve ismerjük egymást.5 éve házasodtunk össze és van egy gyerkünk,aki 6 éves.A kapcsolatunk hullámvölgyben van.(,,benne van minden negatív"<--ez mit is jelent?) Ritkán beszélünk."


Azt,hogy meddig bírod csak te tudod..a házasság miért nehéz?Tán nem 120 kg?:))


A többi elég értelmetlen,de azért remélem én helyesebben mondtam el.:))

2011. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

De utálom ezt a sok kretén kötözködő okostojást, akik nagyon jól értik a kérdést, de azért a helyesírással és a fogalmazással bas.zogatják a bajban levő kérdezőt!!!!!!!!!!!

Én is tudom, hogy kell a szavakat helyesen leírni, de nekem kibírja a májam, hogy ne fitogtassam ezt, hanem a kérdésre válaszoljak. Szerintem ehhez kell intelligencia, nem a kérdező ledorongolásához.


Kérdező,mióta áll fenn ez a probléma? Pontosan mi a baj a házassággal? Nem lehet, hogy belefásultatok a hétköznapokba, túlfáradtak vagytok? Vagy úgy érzed, Te mindent megteszel, a férjed viszont érdektelen? Próbáljátok megbeszélni. Mozduljatok ki, bízzátok a gyereket a nagyszülőkre, és menjetek "randizni", öltözzetek ki szépen, és üljetek be valahova beszélgetni egy pohár bor mellett. Hátha kiderül pár dolog.

2011. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
full ertelmetlen a kerdes
2011. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szia szeretnék kilepni és megszüntettni ezt az egészett hogy lehet,nem jo ez az oldal.
2011. febr. 18. 15:50
 10/16 anonim ***** válasza:

Tudjátok, az ember szívesebben válaszol olyannak aki szépen, értelmesen ír.

Így úgy tűnik mintha egy buta 14 éves lenne.

2011. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!