Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy ilyen részeges emberrel...

Egy ilyen részeges emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy ideje nálunk lakik anyukámnak az öccse, mert a családja kidobta az alkoholizmusa miatt, a panel ház aljában aludt egy vékony szivacson. Anyukám persze nem akarta ott hagyni, mert mégiscsak az öccse, így hazahoztuk és most itt van nálunk, a nappaliban alszik.

4 éve lett alkoholista, mióta mamám meghalt. Van amikor nagyon részeg, de mindennap innia kell keveset, mert ha nem, akkor jelentkeznek az elvonási tünetek, és remeg, stb. Elvonóra nem akar menni.

Volt már, hogy hajnalban kiment az udvarra hányni, múltkor átjött ide az 5 éves kislánya, hogy azért néha lássa az apját, és este le akarta fürdetni. Elkezdte ugyan engedni a vizet, viszont ez nem jött össze, mert ő elkezdett inni, részeg lett, és valamilyen felindulásból befeküdt a kádba, és elaludt. A lánya mikor bement a fürdőbe akkor elkezdte locsolni az arcát, de nem kelt fel. Majd jött az anyja, hazavitte a gyereket, és a pasi csak órák múlva kelt fel, nem értette miért nem keltettük fel. Néha úgy ki tud borítani ha részeg, és lehet hogy még sokáig nálunk lesz.

Mit lehet tenni?

17/L



2022. ápr. 10. 09:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Sok esze van a szüleidnek.
2022. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Annyi idő alatt, amíg a kád megtelik, kizárt, hogy részegre itta magát.
2022. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg a szüleidet, hogy ki menjen el: te vagy az alkesz rokon! Bárhol elleszel, hidd el, csak menj el onnan abból a fertőből!
2022. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
28%
Anyádé a lakás, ha befogadja, senki semmit sem tehet ellene. 18 évesen elmehetsz dolgozni, és bérelhetsz a keresetedből egy szobát, ennyit csinálhatsz. Mást nem, ha ilyen az anyád.
2022. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel semmit alkohol ugy is fontosabb lesz.
2022. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

12# Simán be lehet rúgni annyi idő alatt!


Ha 3 perc alatt bevág üres gyomorra 1,5 - 2 dl töményet, akkor attól fejreáll, főleg ha már előtte volt benne annyi amennyitől vigyorgott de működött.

2022. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek költözzön el egy féreg miatt....
2022. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

Én átéltem ezt egy alkoholista apával. Minden nap azt kívántam pusztuljon el. 57 évesen halt meg. Nem sírtam a temetésén.

Soha nem fog megváltozni.

Elmenekülnék kollégiumba.


Ha nincs rá lehetőség, kikészíteném, amíg el nem kotródik. Minden nap aláznám. Amikor hulla részeg pucérra vetkőztetném. Ébredjen fel úgy. Esetleg ki is húznám az ajtó elé pucéran és kizárnám.


Ha háton fekve alszik el, belefulladhat a saját hányásába. Az lenne a legjobb. Az összes ilyen szarházit le kellene dobni a Tajgetoszról.


Őrültnek tűnhetek, de meg kell jegyeznem, hogy a nyakam után kapott apám, hogy adjam oda a pénzem, hogy tudjon inni.


Később kigyúrtam magam, és belevertem a fejét a mosdókagylóba, amikor kurvázott engem.


32 N

2022. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
18# GRATULÁLOK. 🤐
2022. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok büszke arra, amit írtam, morbid. Ezt csak az érti meg, akit tönkretett egy ilyen ember. Bántott, felforgatta a szobámat pénzt keresve, bántotta anyámat, minden reggel arra a hangra ébredtem, ahogyan a wc-ben hányt. Összehugyozta a szobámat, hulla részegen jött a ballagásomra, meg vetették miatta a társaim. Nem tudtam áthívni barátokat. Lenéztek, mert szegény voltam. Tönkretett pszichésen. Anyám sírt, amikor meghalt. Én örültem. A legszebb napom volt.
2022. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!