Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdtetek már részegen olyan...

Kezdtetek már részegen olyan emberrel, aki amúgy nem is tetszett?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én még józanul nem is voltam nővel ... így legalább nem kell attól félni, hogy nem tetszik a lány:D
2014. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Paulik Áron ***** válasza:
59%
Egyszer, lesmároltam egy random csajt közvetlen hányás előtt. Mondanom sem kell, nem maradtak túl jó emlékeim arról a buliról... ő meg biztos örült hogy legalább valaki foglalkozik vele...
2014. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult. De nem volt vészes a srác akkor se, mikor józanul végigmértem. Csak.. úgy már nem izgatott a látványa.
2014. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
jahh az alkohol tényleg megszépíti a másikat :D
2014. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg 19 evesen (10 evvel ezelött). Egeszen okes volt a csaj, de nagyon nem az esetem.


Allitolag valami nagyon lelkizös es izgalmas dumaval füztem. Ez egy szorakozohelyen törtent, ahol baratjaval volt, akivel majdnem fel eve jartak, de a lany meg nem akarta elsietni a dolgokat igy meg nem feküdtek le egymassal. A lany miutan egy-ket orat beszelgettünk szakitott vele en meg kitantorogtam a lannyal. Utamat allta a friss expasija es arcon akart ütni. En valahogy reszegsegem ellenere elkaptam az öklet es gügyögtem, hogy: "Ne aggodj, holnap visszakapod!" Mint utolag kiderült, a lany azt hitte, hogy ezzel galansan elkerültem a bunyot es a pofonra gondoltam, nem pedig öra.


Pedig igy törtent. Egy fenomenalis szex utan rögtön elaludtam. Masnap meglattam a mellettem fekvö es engemet bamulo lanyt es kezdtek visszaterni az emlekfoszlanyok. Meg akart csokolni, de reflexböl elhuztam a fejem. Mar meg sem kellett szolalnom, rögtön elsirta magat. Az egyetlen szovaltas az volt, hogy vedekeztünk e egyaltalan. Mivel mar nem voltam biztos benne, ajanlottam neki esemeny utani tablettat. Meg aznap ujra összejött a baratjaval, akivel aztan lefeküdt, mert oriasi büntudata volt. Sajat elmondasa szerint szörnyü volt, föleg azutan, ami elözö este törtent köztünk. Elmondta, hogy barmennyire is megutalt engem, soha senkivel ennyire jo nem volt stb.


Nem mentseg, hogy ezelött nemreg lett vege elsö es 4 evig tarto parkapcsolatomnak es nem voltam erzelmeim es itelökepessegem magaslatan...

2014. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Paulik Áron ***** válasza:
#5 hát ezen szakadtam :D :D
2014. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

"holnap visszakapod" :DDDD

mondjuk az ilyen csaj is megéri a pénzét... :(

2014. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bulikban állandóan rám nyomulnak olyanok akik annyira nem jönnek be, de ha ittam képes vagyok smárolni is velük. L
2014. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, illetve ő kezdett ki velem, de már akkor is mondtam, neki h nem az esetem, de ez őt különösebben nem zavarta. Én sem voltam az övé de táncoltunk egy kicsit aztán további jó estét kívántunk! :D
2014. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!