Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tegnap találkoztam olyan...

Tegnap találkoztam olyan emberrel aki tudom hogy kötelező karanténban van és megszökött. Bejött a boltomban és még részegen randalírozott is. Mi csináljak?

Figyelt kérdés
Egy pánikban vagyok. Kihez fussak?

2020. márc. 23. 06:57
1 2 3
 1/27 Micimacko67 ***** válasza:
85%

24 órát gondolkoztál ezen?

Ne fárassz már...

2020. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy a szomszédban laknak. Nem tudtam hogy karanténban vannak, csak ma eljötte m előttük biciklivel és akkor láttam a piros matricát
2020. márc. 23. 07:10
 3/27 anonim ***** válasza:
18%
Mindenki, aki a határon túlról jött haza kapott ilyen piros matricát. Ez nem kötelező karantén, csak önkéntes. Egyébként rendőröknek szólhatsz
2020. márc. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2020. márc. 23. 07:19
 5/27 A kérdező kommentje:
"Semmit. Nem kell ilyesmivel foglalkozni." Igen? Ők továbbra is kifognak járni mert románok és kisebbségiek
2020. márc. 23. 07:40
 6/27 anonim ***** válasza:
45%

#6

Természetesen igen. Senki nem foglalkozik ezzel. A szerbeknél hallottam, hogy ott a rendőrség naponta többször is kimegy a házi karanténosokhoz, aki nincs otthon azt megkeresik és viszik is el, alsó hangon három év börtön.

2020. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
Igen, ilyen piros van kirakva mindenkinek, aki külföldről jött haza. Rengeteg szomszédomnak van, ezt nem hatóságilag rendelték el
2020. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Micimacko67 ***** válasza:
17%

Azt azért hozzá kellett tenni, hogy "román és kisebbségi"..

Miert nem inkább migráncs...az még jobban hangzana...

2020. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Ne hallgass azokra akik szerint a piros matrica nem kotelezo hatosagi karantent jelent, mert ez termeszetesen nem igaz. (Elkepeszto, hogy az emberek milyen tajekozatlanok es meg hirdetik is.) Onkentes karanten eseten nincs matrica, ahol pedig van, ott a hatosagi karantenra vonatkozo jogszabalyok ervenyesek, melyek megszegese buncselekmeny. A rendorseget tudod ertesiteni, a betartatasa az o hataskorukbe tartozik.

[link]

2020. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: Itt egyedül te terjeszted az álhíreket. Nem, nemkötelező a karantén. Mindenki kap, aki külföldről jön, rajta múlik, hogy betartja-e. Tudom, mert tucat szomszéd jött haza most így, beszéltem velük és rendőrrel is.

NE TERJESZD AZ ÁLHÍREKET! Kössz

2020. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!